GOPRO CAMERA ALBANIA

GoPro | Kamera HD | Waterproof | Dyqan Online | Dyqan Taxi

 • DJI Dron TELLO Boost Combo White

  • Vjen me telekomande.
  • Kamera 720p.
  • Fotografi deri ne 5 megapiksel.
  • Video dhe fotografi te mprehta me ngjyra te mahnitshme.
  19,800 L
 • DJI dron TELLO Iron Man Edition

  • Bateri me kapacitet të lartë.
  • Shpejtësi maksimale prej 8m / s
  •  Distancë maksimale kontrolli prej 100m.
  13,900 L
 • DJI Smart Controller | Me ekran te integruar 5.5 inc

  • Për Dronët që përputhen me OcuSync 2.0.
  • Punon me Mavic 2 Pro / Zoom & More.
  •  Ekran i integruar 5.5 “Full HD 1080p.
  • Ultra-Bright 1000 cd / m2.
  • DJI Go Share për Transferta të Lehta Mobile.
  • Transmetim i drejtpërdrejtë në Mediat Sociale me SkyTalk.
  • Mikrofoni dhe Altoparlanti i integruar.
  • Bateri e zgjatur 5000mAh.
  80,490 L
 • Dual Battery Charger | Hero Black 8/7/6/5

  • Me lehtësi karikon 2 bateri GoPro njëkohësisht.
  • Dritat LED të dyfishta shfaqin statusin e karikimit të të dy baterive.
  • Përfshin një bateri rezervë jon litium 1220mAh.
  • Ju lejon të karikoni bateritë tuaja rezervë ndërsa përdorni kamerën tuaj.
  8,050 L
 • GoPro 3-Way | Tripod multifunksional

  • Mund të konfigurohet për një gamë të gjerë përdorimesh.
  • Krahu i palosshëm e bën të lehtë kapjen e selfive pa u shfaqur montimi në foto.
  • Ndërtim i papërshkueshëm nga uji për përdorim brenda dhe jashtë ujit.
  • E pajtueshme me të gjitha kamerat GoPro HERO.
  8,690 L
 • GoPro Adventure Kit | Cante praktike

  • Për Pothuajse të gjitha aktivitetet.
  • Doreza e mbajtësit per lundrime.
  • Rrip koke + Klip i shpejtë.
  • Bashkangjitni kamerën te kapakët, rripat e çantave.
  • Përdorni për snorkeling, Roller Coasters.
  6,190 L
 • GoPro Chesty | Performance Chest Mount

  • Dizejnuar për stabilitet dhe komoditet.
  • Bërë me materiale të frymëmarrjes komode.
  • Montimi standard 3-Prong.
  • Një madhësi e rregullueshme përshtatet në të gjithë masat trupore.
  4,950 L
 • GoPro Grab Bag | Cante komode

  • Mbështetëse ngjitëse të sheshtë dhe të lakuar.
  • Dy kopsa.
  • Drejtimi Krah Pivot.
  • Vida të gjatë, të shkurtër dhe të sheshtë.
  3,719 L
 • GoPro Handlebar | Seatpost | Pole Mount

  • Përshtatet tuba me diametër 0,35-1,4 “.
  • Shtrëngoni shpejt lëshimin e shtrëngimit.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • 360 ° për inkuadrim të saktë.
  4,950 L
 • GoPro Head Strap | QuickClip

  • Përfshin një rrip koke dhe një QuickClip për një sërë opsionesh të montimit në kokë.
  • Rripi i kokës është plotësisht i rregullueshëm për t’u përshtatur të gjitha madhësive.
  • Ju lejon të kapni pamje nga një perspektivë POV e ngjashme me dritat.
  • Montimi është i pajtueshëm me çdo model të kamerës GoPro.
  3,790 L
 • GoPro Hero 5 Blerje online ne Dyqan Taxi camera

  GoPro Hero 5 | Kamera GoPro Hero 5

  Specifikat

  Marka: GoPro
  USB: Po
  HDMI: Po
  GPS: Po
  Stabilizim imazhi : Po
  Zmadhim dixhital: N/A
  Cilesi Regjistrimi: 4K
  Formati i regjistrimit: JPEG/RAW
  GoPro me shpejtesi regjistrimi : 30imazhe/sek
  Ekrani LCD 2inch
  Rezolucion Video 4K30
  Rezolucion Foto 12MP

  24,500 L
 • GoPro Hero 7 Black | Kamera me kualitet te larte

  • Video Ultra HD 4k me 60fps.
  • Video ultra e qetë.
  • I papërshkueshëm nga uji deri në 10 metra.
  • Ekran LCD me prekje.
  • Kamera 12 megapiksel me modalitetin e kalimit të kohës.
  • Komandë zanore pa duar.
  • Transmetim i drejtpërdrejtë i videos.
  37,190 L
 • GoPro Hero 8 Black | HyperSmooth 2.0

  • Dizajn më i vogël.
  • Ndërrimi i montimeve dhe ndërrimi i baterive është bërë edhe më i shpejte.
  • Lentja është dy herë më rezistente ndaj ndikimit.
  • Stabilizimi i përmirësuar i HyperSmooth 2.0 dhe kalimi i kohës TimeWarp 2.0.
  • Night-lapse dhe mbështetje LiveBurst.
  • Lëvizje e ngadaltë deri në 1080p240 dhe përmirësime të stabilitetit.
  • Ndryshoni me lehtësi midis lenteve FOV me modalitetet Narrow, Linear, Wide dhe SuperView.
  49,590 L
 • GoPro Hero 9 Black | Kamera per video me detaje

  • Sensor 23.6MP, video 5K30 dhe foto 20MP.
  • Ekran i përparmë me pamje të drejtpërdrejtë / ekran me prekje të pasme.
  • Modaliteti i kamerës në internet dhe transmetimi i drejtpërdrejtë 1080p.
  • Stabilizimi i imazhit HyperSmooth 3.0.
  61,990 L
 • GoPro Protective Lens Replacement | HERO 9 Black

  • Heqja dhe zëvendësimi I thjeshte
  • Lente është bërë me xham Corning Gorilla për një forcë të jashtëzakonshme
  • Materiali prej qelqit rezistent dhe cilesor.
  • Mbron lentet e kameres suaj.
  3,090 L
 • GoPro Rechargeable Battery | Hero Black 8/7/6/5

  • Bateri litium-jon e rimbushur 1220mAh.
  • E pajtueshme me HERO8 / 7/6/5 Black.
  • E pajtueshme me HERO 2018.
  • Shtoni një bateri shtesë në konfigurimin tuaj.
  3,090 L
 • GoPro Shorty | Mini Extension Pole + Tripod

  • Funksionon si një Tripod ose Extension.
  • Siguron qëndrueshmëri të shtuar në filmimet tuaja GoPro.
  • Dizajn me madhësi xhepi 11.7 cm.
  • Zgjatet në 22.7 cm për shkathtësi të përmirësuar.
  4,959 L
 • GoPro Sleeve & Lanyard | Black

  • Përshtatet me HERO7 / 6/5 dhe HERO 2018
  • Mbajeni të sigurt GoPro HERO-n tuaj.
  • Ndërtim i hollë dhe fleksibël silikoni.
  • Butonat e hyrjes dhe LCD prapa.
  2,231 L
 • GoPro Sport Kit | Mbrojtese per kameren

  • Material rezistent dhe cilesor.
  • Mund te mbani kameren tuaj komplet pa duar.
  • Mbron kameren tuaj nga gervishtjet.
  7,490 L
 • GoPro Suction Cup Mount | Mbajtese

  • Kupa e dobishme dhe e zhdërvjellët bashkon të gjithë kamerën GoPro në sipërfaqe të ndryshme.
  • Bërë nga polikarbonat.
  • Karakteristikat e montimit të kupës thithëse, bazën ngjitëse dhe të shkëputshme.
  • Përfshin krahët e rregullueshëm.
  6,190 L
 • gopr helmet font and side mount online dyqan taxi

  Helmet Front + Side Mount | GoPro

  Ngjyra e zezë
  Markë GoPro
  Dimensionet e artikullit L x W x H 1.89 x 2.44 x 1.77 inç
  Lloji i montimit USD

  4,959 L
 • GoPro Camera Dyqan Taxi Kamera

  Kamera GoPro Hero | Gopro Hero Camera

  Specifikat

  Formati Video dixhitale : H.264
  HD Video Suport 1080p
  GoPro me format te regjistrimit te imazhit: JPEG
  Rezolucioni i Fotos: 5MP
  Rezolucioni i regjistruesit: 5MP
  Suproton Karte Memorie: microSD Card, microSDHC Card, microSDHC UHS-I Memory Card deri ne 32GB
  E papershkueshme nga uji deri ne 131.2 ft
  Sistemi operativ:Apple Mac OS X 10.8.2 or later, MS Windows 7, Windows 8, Windows 8.1
  Mikrofon: Mono
  GoPro Hero me bateri te ringarkueshme
  Pesha: 3.91oz

  27,500 L
 • kamer sportive gopro hero ne shitje online ne dyqan taxi

  Kamera sportive GO PRO FULL HD 1080P

  Kamera sportive GoPro ka nje larmi vecorish duke perfshire regjistrimin video, shkrepjen e fotografive, regjistrimin audio, shfaqjen e videos dhe bateri te rikarikueshme. Perfekte per te filmuar dhe rregjistruar momentet me te bukura madje edhe nen uje.

  2,500 L

Main Menu