• 100 menyra per te motivuar veten bli online ne dyqan taxi

  100 menyra per te motivuar veten – Steve Chandler

  “100 Menyra për të motivuar veten” është një libër motivues dhe frymëzues që ofron 100 këshilla praktike për të ndihmuar lexuesit të rrisin vetëdijen e tyre dhe të bëhen më produktivë dhe të suksesshëm. Me anë të historive personale, shembujve dhe këshillave të dobishme, autori inkurajon lexuesit të ndryshojnë mënyrën e tyre të menduarit dhe të veprimit dhe të ndjekin pasionet e tyre.

 • besoni ne veten tuaj

  Besoni ne veten tuaj – Jasmin Kirkbride

  Autorja Jasmin Kirkbride sjell botimin e saj i cili do t’ju ndihmoje te rifitoni besimin ne vetevete.

  Nje liber plot sugjerime, keshilla, dhe citime, qe do tju beje ta shihni goten gjysme-plot.

  Do tju jape kurajon dhe forcen per ti kthyer mendimet negative ne mendime pozitive.

 • cdo gje eshte f*cked libra ne shitje dyqan taxi

  Çdo gje eshte f*cked – Mark Manson

  Manson ne librin e tij na sfidon dhe na jep nje mesim se para se gjithave te jemi te vertete dhe te ndershem me veten dhe me boten ne menyra qe me pare ndoshta nuk i kemi menduar.

   

  1,000 L
 • egoja eshte armiku bli libra ne dyqan taxi

  Egoja eshte armiku – Ryan Holiday

  Ryan Holiday vjen me nje liber tjeter te perkthyer ne shqip,” Egoja eshte zgjidhja”.

  Autori paraqet nje mendim dhe skepticizem sesi qenia njerezore duke menaxhuar egon, mund dhe duhet te persose veteveten.

  1,000 L
 • magjia bli online ne dyqan taxi

  Magjia – Rhonda Byrne

  Ju keni ne dore menyren per te pasur nje jete magjike.

  Nje liber befasues i cili pergjate 28 diteve do tju coje ne nje udhetim qe do te ndryshoje jeten tuaj.

  1,300 L
 • 10x rregulli i vetem qe ben dallim ndermjt suksesit dhe deshtimit libra ne shitje online ne dyqan taxi

  Rregulli ndermjet suksesit dhe deshtimit – Grant Cardone

  Nuk mund te operoni njesoj si te tjeret dhe te pranoni mediokritetin, nese doni te arrini suksesin ekstrem.

  Ju duhet ta eleminoni fatin dhe shancin, nga ekuacioni i biznezit, e te siguroni aritjen e suksesit masiv.

  10X eshte rregulli i vetem qe arrin te beje dallimin ndermjet suksesit dhe deshtimit.

  1,500 L
 • zakone te vogla ne shitje online ne dyqan taxi

  Zakone te vogla – BJ FOGG

  Asgje nuk mund te ndodhe pa nje aksion.

  Ky liber do tju mesoje se revolucioni fillon me hapa te vegjel.

  Hapat e vegjel ndryshojne gjithcka.

  1,200 L

Main Menu