Çdo gje eshte f*cked – Mark Manson

1,000 L

Ka stok

Manson ne librin e tij na sfidon dhe na jep nje mesim se para se gjithave te jemi te vertete dhe te ndershem me veten dhe me boten ne menyra qe me pare ndoshta nuk i kemi menduar.

 

KODI: r-cdogjeeshtef*cked Kategori: , ETIKETIMI:

CDO GJE ESHTE F*CKED

Libri ne vetvete konsiston ne domosdoshmerine e kohes.

Mark Mason ben thirrje per nje jete dhe nje bote me te mire.

Fakti qe cdo gje mund te duket dhe mund te jete rremuje nuK do te thote qe dhe ti je i tille.

Rrefimi eshte i mbushur me citime dhe argumenta nga shkenca, filozofia morale, me plot zgjuarsi dhe humor.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Çdo gje eshte f*cked – Mark Manson”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cdo gje eshte f*cked libra ne shitje dyqan taxi

Çdo gje eshte f*cked - Mark Manson