Kartelat e numrave | Numrat me figura 3D

500 L

Ka stok

KODI: kartelanumrave Kategori: ,

KARTELAT E NUMRAVE ME FIGURA 3D

Kartelat e numrave eshte nje botim unik qe u vjen ne ndihme femijeve per realizimin e veprimtarise mesimore dhe edukative.

Numrat me figura 3D do te ndihmojne ata te zhvillojne perceptimin dhe njohjen me mire te numrave.

Numrat jane te ndare nga 1-10, nga 11-20.

Me ngjyra, forma dhe personazhe te larmishme per ta bere akoma me terheqese dhe interesante mesimin e hershem te njohurive te para matematikore.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Be the first to review “Kartelat e numrave | Numrat me figura 3D”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kartelat e numrave | Numrat me figura 3D