GPS Tracker For Kids | Activity Q12 Smart Watch

1,990 L4,900 L (-59%)

Ka stok

Materiali i Rripit: Silikon
Ekran me prekje
Madhesia e Ekrani: 1.44inch OLED
Rrjeti: 2G
Suporton Sistemet Operative: Android/ iOS
Frekuenca e procesorit: 312MHz me nje berthame te vetme
Mosha e cila sugjerohet te perdoret: 3-12 Vjec
Suporton Karte SIM: Mikro SIM Standarte
Koha e gatishmerise: 70 ore

GPS TRACKER FOR KIDS | WATCH PHONE

Gps Tracker for Kids | Activity Q12 Bracelet Smart Watch per Femije ne Dyqan Taxi 

Projektuar per te bere komunikimin midis femijeve dhe prinderve me te qete. Menyre shume e pershtatshme per t’u kujdesur per femijet pa i shqetesuar.

Pasardhesi i Q50 Watch por me specifika dhe performance me te larte.

Pozicionim i sakte, lokalizim ne kohe reale me Q12 GPS Tracker. Ju do te dini ne cdo moment se ku ndodhet femija juaj.
Nje menyre per te gjetur dhe regjistruar gjurmet historike te femijeve per te qene te sigurt per sigurine e tyre gjate gjithe kohes.  E ndertuar ne nje bateri me kapacitet te madh qe siguron 48-72 ore gatishmerie dhe 36 ore perdorim normal. Ne rast rreziku femijet mund te shtypin butonin SOS qe zgjat disa sekonda per te lajmeruar per ndihme.

gps tracker for kids q12 smart watch per femije

Nje ore me dizajn sportiv te pershtatshem per femijet. Krijuar nga silikoni i nje cilesie te larte, peshe e lehte e cila nuk krijon bezdisje nese mbahet dhe per nje kohe te gjate ne dore. E qendrueshme por mbi te gjitha e rehatshme.

Femijet gjithashtu mund te argetohen me perdorimin e kesaj ore me lojerat qe gjendet ne te. Me funksionin elektrik dore fmeijet mund te kthehen te sigurt ne shtepi dhe kur erresohet.

GPS Tracker me IP67 i papershkueshem nga uji. Eshte e shkelqyeshme per te qene nje dhurate per femijet tuaj.

GPS TRACKER FOR KIDS | PHONE WATCH
Karakteristika

Bateri e personalizuar qe zgjat dhe me efikasitet me te shpejte karikimi.
Funksionet: Bisede Zanore, Libri i kontakteve, Pedometer i fuqishem i cili monitoron hapat e femijeve tuaj, Alarm SOS per ndihme, Alarm etj.
Komunikim me dy menyra Kamera dhe Monitorim (Pergjim i telefonit).
Elektrik dore i vogel per te ndricuar rrugen ne vendet e erreta.
Butoni SOS per emergjencat GPS Tracker.
Kamera e integruar.
Monitorim ne distance
Mikrofon i integruar per komunikim te dyqanshem.
Mund te rregulloni nje zone sigurie per femijet dhe ne momentin qe ata dalin jashte asaj zone njoftimi do vij menjehere ne telefonin tuaj.
Gjurmon levizjen deri ne 30 dite.

KIDS GPS TRACKER BRACELET

Specifika te permiresuara ne krahasim me paradhesin e saj Q50 Watch.

Smartwatch per femije | GPS Tracker for kids

Gps Tracker for Kids | Activity Q12 Bracelet Smart Watch per Femije ne Dyqan Taxi

gps tracker for kids q12 smart watch per femije

Specifikat

Ore me gps tracker
Materiali:
Plastik
Materiali i Rripit: Silikon
Permasat e Rripit: 52*40*16mm
I Papershkueshem nga uji
Ngjyra Roze
Ekran me prekje
Madhesia e Ekrani: 1.44inch OLED
Rezolucioni: 128*128
Rrjeti: 2G
Suporton Sistemet Operative: Android/ iOS
Lloji i cipit: RDA8955
Frekuenca e procesorit: 312MHz me nje berthame te vetme
RAM: 32MB
ROM: 32GB
Mosha e cila sugjerohet te perdoret: 3-12 Vjec
Suporton Karte SIM: Mikro SIM Standarte
Koha e gatishmerise: 70 ore
GPS Tracker ne Gjuhet: Anglisht, Spanjisht, Frengjisht, Turqisht, Portugalisht, Arabisht, Rusisht, Italisht, Gjermanisht


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

SmartWatch

Vleresim mesatar

5.00

02
( 2 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

2 Vleresime per kete produkt

 1. 02

  nga Eugen Doni (verified owner)

  Shpresoj te jete speciale , ashtu si ka reklamen…

  • nga amanda (verified owner)

   Patjeter Eugen,
   Por dhe nese nuk do mbeteni i kenaqur, mund te na kontaktoni per tju sugjeruar modele te tjera qe mund tju pershtaten me shume. Eshte e drejta juaj, nese produkti nuk i ka priteshmerit tuaja, mund ta nderroni ose ta ktheni ate.
   Faleminderit,
   DyqanTaxi

 2. 02

  nga Eugen Doni (verified owner)

  Ja vlen kjo ore. E mora nje dhe eshte ashtu si e shpjegojne.
  Ju lumte Dyqan taxi.

  • nga amanda (verified owner)

   Pershendetje Eugen,

   Ju jemi mirnjohes per vleresimin dhe kohen tuaj.

   Faleminderit,
   DyqanTaxi

Main Menu

gps tracker for kids activity q12 smart watch per femije q50 bracelet

GPS Tracker For Kids | Activity Q12 Smart Watch

1,990 L4,900 L (-59%)

Shto ne Shporte