Lapsa Trekendore me Ngjyra | Carioca Tita Triangular

500 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa Tita per Femije | Carioca 

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 24 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim.

KODI: carioca-tita-triangular-6186 Kategori: , , Etiketime: , ,

CARIOCA TITA TRIANGULAR

Lapsa 6 kendore me Ngjyra | Carioca Tita Triangual | 24 Cope | Dyqan Taxi

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj ne forme trekendore. 

Linja e re e lapsa  trekendore me ngjyra ne materialin e rreshires sintetike.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, dhe dru.
Teper i lehte per tu perdorur, dhe per tu pershtatur me doren e femijes pa e lodhur ate dhe per perdorime me ore te gjata.


Bojra Carioca  Tita | Lapsa me Ngjyra
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca  Tita | Lapsa  me ngjyra shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara te cilat nuk kane ndikim negativ ne mjedis.

Lapsa me ngjyra mahnitese per femije

Specifikat | Lapsa Tita per Femije | Carioca 

Lapsa  trekendore me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 24 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa Trekendore me Ngjyra | Carioca Tita Triangular”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lapsa trekendore me ngjyra carioca triangle 6186 dyqan taxi bojra per femije

Lapsa Trekendore me Ngjyra | Carioca Tita Triangular