Bojra Pastel per femije | Carioca Oil Pastel Maxi | Bojra Vaji

320 L

Ka stok

Carioca Oil Pastel Maxi | Ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara.
Nuk jane te perbere nga cifla druri por nga materiale sintetike qe do te thote se nuk leshojne cifla ne rast se thyhen

 

KODI: carioca-oil-pastel-maxi-6430 Kategori: , , Etiketime: , ,

CARIOCA OIL PASTEL MAXI

Bojra Pastel per femije | Carioca Oil Pastel Maxi | 24 Cope | Dyqan Taxi

 Bojera pastel per femije | Dhurata me e mire per ta!

Keto ngjyra te buta pastel me vaj, te cilat kane nje trup te trashe 10mm u japin femijeve ngjyrosje te lehte dhe te ndritshme.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, kanace dhe dru.

Bojra Carioca Maxi | Oil Pastel
ne vizatime per femije jane rezistente ndaj drites.
Te veshura me leter mbrojtese per te mos ju bere pis gjate perdorimit.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre | Lojra per femije
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.

bojra carioca oil pastel maxi

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Bojra Pastel Carioca

Carioca Oil Pastel Maxi | Ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara.
Nuk jane te perbere nga cifla druri por nga materiale sintetike qe do te thote se nuk leshojne cifla ne rast se thyhen

.carioca oil maxi pen ne dyqan taxi

 

Specifikat | Bojra Pastel per Femije | Carioca 

Dimensioni: 6.5*0.8*8.3inch
Paketimi permban 24 bojra pastel me permbajtje vaji me ngjyra te ndryshme. Te veshura me leter per te qene me te lehta ne perdorim nga femijet tuaj.


Bli online ne Qendren me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Bojra

Be the first to review “Bojra Pastel per femije | Carioca Oil Pastel Maxi | Bojra Vaji”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Bojra pastel per femije Carioca oil pastel max 6430 dyqan taxi perralla per femije

Bojra Pastel per femije | Carioca Oil Pastel Maxi | Bojra Vaji