Bojra Carioca Baby | Wild Crayons | Bojra dylli per femije

500 L

Ka stok

Specifikat | Bojra Carioca 

Tani pikturat ne rroba nuk do te jene me problem
Lahet lehtesisht
Mprehet me lehtesi
Pa gluten
Plot shkelqim
Dimensionet: 6.2*0.8*6.1inch

 

KODI: carioca-baby-wild-crayons-6405 Kategori: , , Etiketime: , ,

CARIOCA WILD CRAYONS

Bojra Carioca Baby | Wild Crayons | 8 Cope | Dyqan Taxi

 Bojra dylli per femije | Dhurata me e mire per ta!

Keto ngjyra te buta pastel me permbajtje dylli, jane te mrekullueshme per tu perdorur ne vizatime per femije.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, kanace dhe dru.

Bojra Dylli per femije Carioca | Wild Crayins
 ne vizatime per femije jane rezistente ndaj drites.
Te veshura me leter mbrojtese per te mos ju bere pis gjate perdorimit.
Lehtesisht te pershtatshme me doren e femijeve mbi 2 vjec.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.

carioca baby crayons ne dyqan taxi

Bojrat te cilat mund te lahen lehtesisht nga rrobat tuaja, te femijeve tuaj, nga divanet, mobiljet madje dhe muret e shtepise suaj. Nuk keni pse shqetesoheni kur te shihni kreativitetin e femijes suaj ne cdo ambjent.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca Wild Crayons | Ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara.
Nuk jane te perbere nga cifla druri por nga materiale sintetike qe do te thote se nuk leshojne cifla ne rast se thyhen.

Bojra Dylli Carioca per femije 

carioca baby crayons

Specifikat | Bojra Carioca 

Tani pikturat ne rroba nuk do te jene me problem
Lahet lehtesisht
Mprehet me lehtesi
Pa gluten
Plot shkelqim
Dimensionet: 6.2*0.8*6.1inch


Bli online ne Qendren me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Bojra

Be the first to review “Bojra Carioca Baby | Wild Crayons | Bojra dylli per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Bojra Carioca Baby 6405 dyqan taxi bojra dylli vaji lojra femije

Bojra Carioca Baby | Wild Crayons | Bojra dylli per femije