Bojra Dylli per femije | Carioca Plastello | 24 Cope

550 L

Ka stok

Carioca Plastello | Bojra Vaj me ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara.

CARIOCA PLASTELLO SUPER RESISTENTE

Bojra dylli per femije | Carioca Plastello | Bojra Vaj | 24 Cope | Dyqan Taxi

 Bojera dylli per femije | Perfekte per projekte shkollore apo argetim.

Keto ngjyra te buta pastel me permbajtje dylli jane nje prodhim italian i cilesis se larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, kanace dhe dru.
Nuk le mbetje dyllli neper duar.

carioca plastello super resistente
Bojra Carioca Plastello | Rrethore,
ngjyrosje tradicionale ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre | Lojra per femije
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Bojra dylli per femije

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca Plastello | Bojra Vaj me ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara | Bojra Ekologjike
Nuk jane te perbere nga cifla druri por nga materiale sintetike qe do te thote se nuk leshojne cifla ne rast se thyhen.

Bojra dylli per femije Super Rezistente

Specifikat | Bojra Dylli per Femije | Carioca 

Dimensioni: 6.5*0.5*4.8inch
Ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte. Dhurojini femijeve tuaj lapsa me te cilet mund te shprehin imagjinaten dhe kreativitetin e tyre.

carioca colors ne dyqan taxi


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Bojra

Be the first to review “Bojra Dylli per femije | Carioca Plastello | 24 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bojra dylli per femije carioca plastelli 6182 vaji lodra dyqan taxi

Bojra Dylli per femije | Carioca Plastello | 24 Cope