Lodra per femije ndricuese | Turtle Night Sky Constellations

1,990 L

Ka stok

Lodra Ndricuese | siguron paqe mendore ne erresire.
Femija juaj nuk ka frike te qendroje vetem ne dhomen e tij.
Projektimi i plote i qiellit te nates ne tavan dhe ne mure.
Udhezues yjesh per te ndihmuar ne identifikim e yjeve.
Efekt qetesues.

KODI: turtle-night-sky-constellations Kategori: , Etiketime: , ,

Turtle Night Sky Constellations Lamp.

Lodra per femije ndricuese Online ne forme breshke – Turtle Night Sky Constellations | Ndricues nate.

Shoqerues i lezetshem i nates shnderron cerdhet dhe dhomat e gjumit ne mrekulli te yjeve qe do te magjepsin femijet.

Lodra per femije ne forme breshke i ndihmon femijet te flejn me lehte.

E kthen kohen e gjumit ne argetim. Duke projektuar nje qiell plot yje ne tavanin e dhomes se tyre te gjumit.
Prinderit madje mund t’ju japin femijeve nje mesim te vogel interaktiv pas drites. Prinderit mund te ulen me femijet e tyre dhe duke perdorur udhezuesin qe ndodhet brenda kesaj lodre mund te identifikojne yjet.

Loder krijuese e cila ka nje qellim edukativ duke identifikuar yjet.
Fale shfaqjes magjike te drites Twilight Turtle, engjejt e vegjel do te bien ne gjume ne nje menyre teper te embel e te qete.

Shnderron cdo dhome ne nje qiell plot me yje per te ndihmuar femijet tuaj te bejne nje gjume sa me te qete.

Lodra | Ofron rehati dhe parandalon friken ne erresire.

Turtle night sky Dyqan Taxi Lodra per femije

Ka dhe nje efekt qetesues gjumi.
Ju madje mund te zgjidhni midis kater opsioneve qetesuese te ngjyrave: blu, jeshile, e verdhe ose e kuqe. Me nje kohemates prej 45 minutash kjo loder me llampe ne forme breshke funksionon me mbyllje automatike.
Kjo do te thote qe ju mund ti lini femijet ne shtrat dhe ta lini kete llampe ndezur per te punuar magjine e saj.

Karakteristikat unike te llampes se lodrave qe fshihen ne guasken e saj permes vrimave te vogla rrezatojne konstelacion.
I cili pasqyrohet ne dhomen e femijes.

Lodra per femije ndricuese qe siguron paqe mendore ne erresire.

Nga brenda guaskes se saj plastike, projekton nje yjesi magjike ne tavan dhe ne muret e dhomes se gjumit.  Luan rolin e nje drite nate per te lehtesuar ndjesine e frikes nga erresira te femijet tuaj.

Femija juaj nuk ka frike te qendroje vetem ne dhomen e tij. Projektimi i plote i qiellit te nates ne tavan dhe ne mure nga ky ndricues nate per femije ne forme breshke.
Udhezues yjesh per te ndihmuar ne identifikim e yjeve.
Efekt qetesues.

Lodra kerkon 3 bateri AAA (Nuk perfshihen).
Kabllo per rryme elektrike, funksionon me lidhje USB.
Modalitet Muzike per 4 drita.
Madhesia e produktit 30*19.5*10*5cm.

Nje dhurate e shkelqyer per femijet qe kane frike nga erresira, apo edhe te rriturit qe kane probleme te bien ne gjume. Ndoshta gjeja me e mire ne lidhje me kete breshke pelushi eshte qe te behet nje mik i preferuar i gjumit per te vegjlit tuaj.
Mund ti bashkengjisni dhe nje surprize tjeter me kete dhurate te vecante Magic Pad ku ata mund te vizatojn cdo yll qe shohin ne tavanin e dhomes se tyre.


Blerje online te sigurta ne Shqiperi. Lodra per femije Online ne Qendren me te madhe tregtare Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Lodra

Be the first to review “Lodra per femije ndricuese | Turtle Night Sky Constellations”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Lodra per femije ne forme breshke online ndricues nate Turtle night Sky Constellations

Lodra per femije ndricuese | Turtle Night Sky Constellations