Tabele Vizatimi per femije | 3D Magic Pad

1,490 L

Ka stok

Loder dhurate shume e pershtatshme per ditelindjen e djemve dhe vajzave.
Nje loder Edukative.
Vizatoni modelin ne tabelen e letres se vizatimit.

TABELE VIZATIMI 3D PER FEMIJE

Tabele Vizatimi per femije | 3D Magic Pad | Lodra per femije ne Dyqan Taxi

Tabele Vizatimi 3D | Lodra per femije
Sillni artin tuaj ne jete me Magic Pad!
Menyra e re per te vizatuar, skicuar dhe krijuar.
Eshte tabela e viztaimit qe ndricon artin tuaj. Menyra emocionuese per te vizatuar.

tabele magjike per te vizatuar magic pad

Promovoni arritjet artistike te femijeve tuaj me aftesi eksploruese, imagjinate dhe kreativitet.
Gjithashtu mund t’ju vij ne ndihme per te mesuar ngjyrat.
E shkelqyeshme per drejtshkrim, matematike dhe lexim.
Tabele Vizatimi e cila e kthen mesimin ne argetim.

3D Magic Tab | Tabele vizatimi per femije qe perdor 5 drita LED eko-miqesore te cilat e kursejne energjine.
Menyra e re per te vizatuar, skicuar dhe krijuar.
Sillni artin tuaj ne jete me Magic Pad.

Ekrani eshte kristal i qarte.
Thjeshte shtypni butonin per te pare shkelqimin e krijimit tuaj te mrekullueshem.
Zgjidhni nga 8 efekte te ndryshme dhe ngjyra te lehta.

Kur te keni perfunduar thjeshte fshijeni ekranin mjafton nje lecke e veshur ose mund te perdoret dhe nje peshqir i lagur letre.
Teper e lehte per te pastruar.

Nuk ka asnje kufi me ate qe mund te besh me 3D Magic Pad | Tabele vizatimi per femije
Luaj lojrat e tua te preferuara ose zgjidhni nje labirint.

Tabela e  Vizatimit e cila e kthen mesimin ne argetim.

Merreni kete Tabele Magjike kudo me vete.
Dizajni i levizshem eshte  argetimi ne udhetimet e gjata me makine.
Ktheni cdo veper arti ne kryeveper.

Ekrani unik, i qarte dhe kristal.

tabele magjike ne dyqan taxi LODRA PER FEMIJE

Gjurmoni modelet tuaja te preferuara. I riperdorshem pas cdo vizatimi. Thjesht pastrojeni dhe vizatoni serish.
Mjafton te shtypni vetem nje buton per ta bere artin tuaj te shkelqej. 8 efekte te ndryshme dhe me ngjyra te lehta.
Sekreti jane dritat LED qe bejne ngjyrat te shperthejne nga ndricimi. Ju mund te skiconi apo vizatoni dhe ti jepni shkelqim lehtesisht cdo krijimi tuaj.

Ndezja e integruar e ben te lehte shfaqjen e artit tuaj ose perdorimin e tij si drite nate.

TABELE VIZATIMI 3D PER FEMIJE

Loder dhurate shume e pershtatshme per ditelindjen e djemve dhe vajzave.
Nje loder Edukative.
Vizatoni modelin ne tabelen e letres se vizatimit.
Ju gjithashtu mund te shkarkoni fotografine ne iPad, te hapni figuren per tu zgjeruar ne madhesi te plote dhe pastaj vendosni bordin transparent per te filluar pikturimin.

Bateri: 4 cope AAA (Nuk perfshihen ne paketim)


Blerje online ne Qendren me te madhe Tregtare ne Shqiperi ne Dyqan Taxi

Kontaktoni ne numrin: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Lodra

Be the first to review “Tabele Vizatimi per femije | 3D Magic Pad”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tabele vizatimi per femije table dyqan taxi magic 3D pad

Tabele Vizatimi per femije | 3D Magic Pad