6 Pack Ems Beauty Body | Tonifikim muskuj barku pa lodhje

990 L1,490 L (-34%)

Ka stok

  • Tonifikoni muskujt e barkut 20 minuta në ditë.
  • Krijoni dhe fortësoni muskujt e barkut.
  • Kombinoni ushtrime dhe fortësoni muskjut.
  • Arrini rezultate më të mira duke e kombinuar edhe me stërvitje shtesë.
  • Perdoret për masazh relaksues.
KODI: bodybuilding6packems Kategori: , , , Etiketime: , , , ,

6 PACK EMS BEAUTY BODY | MUSKUJ BARKU

6 Pack Ems Beauty Body Review | Tonifikim Muskuj Barku per nje Trup Ideal

Bodybuilding – 6 Pack Ems. Ju mund te sterviteni ne rehatine e shtepise ose te ndiqni rutinen tuaj te fitnesit.
Eshte nje mjet fizik per stervitje per rritjen e muskujve tuaj.
Kjo pajisje tonifikuese eshte e pershtatshme per femra dhe meshkuj.
Tonifikim, rehabilitim ose permiresim ne muskuj dhe te trupit tuaj.
Eshte nje pajisje me gjashte pike per ushtrimin tuaj.

Kombinojeni edhe me ushtrime per me shume rezultat.

Beauty Body Building – 6Pack Ems i rehatshem dhe lehtesisht pershtatet me muskujt tuaj!

6 pack per muskuj barku ne Dyqan Taxi Bodybuilding

6 PACK EMS PER MUSKUJ BARKU | REVIEW

Stimulatori portativ i rimbushshëm EMS me 4 mënyra është një pajisje e përparuar për ndërtimin dhe formimin e muskujve tuaj të qetë dhe të sigurt.
Fshehur nën veshje dhe ju mund të ushtroheni ndërsa lexoni, në punë ose në rrugë pa e parë askush. Merrni trupin që keni dashur gjithmonë pa qene e nevojshme te perdorni kremra apo produkte te tjera te cilat ju harxhojne vetem kohe dhe aspak kalori.

Pajisja revolucionare 6 Pack Ems e formimit të muskujve me pads EMS (Elektrostimulim i masës muskulore). Të dizajnuara posaçërisht per muskujt është i përshtatshëm për burrat dhe gratë pavarësisht nga gjendja fizike. Pajisja perfekte është për formimin e muskujve, rehabilitimin ose intensifikimin e stërvitjes tuaj. Sepse përdor elektrostimulimin për të shtrirë dhe çliruar muskujt më shpejt sesa me ndonjë ushtrim.

Ju tregojme se si të formoni muskuj barku më të bukur !

Të krijosh muskuj barku shumë shpesh bëhet shumë e vështirë, ku njerëzit dorëzohen ende pa filluar ushtrimet e nevojshme.

Stimulatori portativ EMS 6 PACK me 4 opsione është një pajisje e përparuar për ndërtimin dhe formimin e muskujve tuaj të barkut qetë dhe në mënyrë të sigurtë. Ajo mund të qëndrojë fshehur nën veshje dhe ju mund të ushtroheni ndërsa lexoni, në punë ose në rrugë pa ju parë askush.

Krijoni trupin që keni dashur gjithmonë.

Pajisja revolucionare e formimit të muskujve me pads EMS (Elektrostimulim i masës muskulore) të dizajnuara posaçërisht është i përshtatshëm për burrat dhe gratë pavarësisht nga gjendja fizike.

Pajisja perfekte është për formimin e muskujve, rehabilitimin ose intensifikimin e stërvitjes suaj. Ajo përdor elektrostimulimin për të shtrirë dhe çliruar muskujt më shpejt sesa me çdo ushtrim.

Pajisja ofron avantazhin e madh, sepse nuk keni pse të jeni në stres ose të stërviteni fort për të ndërtuar muskuj. Thjesht ndizni muskulin e mëparshëm dhe relaksohuni.

Mjafton nëse do të përdorni stimuluesin e muskujve vetëm 20 minuta në ditë për 3 muaj, krejtësisht me një mënyrë jetese të shëndetshme dhe rezultatet do të vijnë së shpejti.

EMS QE KRIJON MUSKUJ BARKU 

Ems 6 pack është e vogël dhe plotësisht pa kabëll, kështu që mund ta përdorni kudo, në çdo kohë. Thjesht ngarkoni baterinë e integruar me kabllo USB të përfshirë, bashkojeni atë në trupin tuaj duke përdorur ngjitës të butë dhe fleksibël si xhel. Atëherë thjesht zgjidhni një nga 4 programet e ofruara dhe stërvitja mund të fillojë.

PROGRAMET E PAJISJES PER MUSKUJ BARKU

Programet e ushtrimeve janë në dispozicion në 4 opsione me rregullime deri në 6 intensitet, kështu që është e mjaftueshme për të kënaqur nevojat e secilit përdorues.

Mund të përdoret kur vraponi, në punë, apo edhe kur stërviteni për të rritur efektivitetin e për të arritur rezultatet e dëshiruara. Muskujt tuaj do të fillojnë të forcohen, formohen, qëndrueshmëria juaj do të rritet dhe do të përmirësoni tonin e muskujve.

EMS PER FORMIMIN E MUSKUJVE | 6 PACK EMS REVIEW

EMS – stimulimi i muskujve është përdorur për shumë dekada në shumë qendra të mjekësisë sportive. Ajo ndihmon rehabilitimin për të ndihmuar muskujt e tendosur të shërohen më shpejt, rigjenerohen dhe rifitojnë peshën e humbur. Stimulatori i muskujve EMS bazohet në këtë teknologji dhe përdor pads revolucionare të buta EMS. Ato transmetojnë sinjalin drejtpërdrejt në muskuj, gjë që promovon lëvizjen e tyre të dhe rrit qarkullimin e gjakut. Muskujt janë të përbërë nga fibra muskulore shumë të imëta që ndahen në të shpejtë dhe të ngadaltë.

AKTIVIZONI FIBRAT

Kur praktikoni ushtrime të rregullta, aktivizoni fibrat e ngadalta të muskujve. Me stimuluesin e 6 pack ju aktivizoni fibrat e shpejta, duke ju dhënë një avantazh të shkëlqyeshëm kur përdorni EMS gjatë stërvitjes. Ju mbështesni të dy llojet e fibrave në të njëjtën kohë, gjë që do të bëjë që muskujt tuaj të rriten më shpejt dhe në mënyrë më efikase.

Teknologjia që ofrohet në këtë pajisje për muskuj të barkut quhet EMS. Ajo mund të ndihmojë të keni muskujt barku më të fortë, të tonifikuar.  6 pack ems janë pajisje që duhet të përdoren me kujdes për të patur rezultate të shpejta dhe për një trup të bukur e të tonifikuar.

Pajisja ofron përparësinë e madhe. Sepse nuk keni pse të jeni në stres ose të stërviteni fort për të ndërtuar muskuj. Thjesht ndizni muskulin e mëparshëm dhe relaksohuni. Mjafton nëse do të përdorni stimuluesin e muskujve vetëm 30 minuta në ditë për 3 muaj, duke e shoqeruar me një mënyrë jetese të shëndetshme dhe rezultatet do të vijnë së shpejti.

UPPER BODY PART BUILD MUSCLE STIMULATOR | MUSKUJ BARKU SI NJE BODYBUILDER

Lexoni me kujdes kushtet e përdorimit, materialet dhe informacionet ne instruksionet e perfshira ne paketim.


Blerje online ne Shqiperi dhe në Kosovë |  Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Pajisje tonifikimi

Be the first to review “6 Pack Ems Beauty Body | Tonifikim muskuj barku pa lodhje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

6 pack ems muskuj barku bodybuilding muskuj trup i bukur

6 Pack Ems Beauty Body | Tonifikim muskuj barku pa lodhje

990 L1,490 L (-34%)

Shto ne Shporte