Tapa per lavatrice prej gome | 4 cope

790 L

Ka stok

Tapa prej gome kunder rreshqitjes

Te pershtatshme per lavatrice dhe mobilje te tjera

Nivelon bazen dhe ndalon dridhjet

KODI: Tapa-lavatrice-prej-gome Kategori: ,

TAPA PER LAVATRICE PREJ GOME | 4 COPE

Rregulloni ekuilibrin e dyshemese ne te cilin keni vendosur lavatricen me kater tapat prej gome, te krijuara posacerisht per te vendosur ekuilibrin dhe te parandaloje rreshqitjen.tapa gome per moblje dyqan taxi

Tapat jane material i forte, rezistent ndaj konsumit dhe nuk lejojne rreshqitjen e makines larese. model i pershtatshem me shumicen e lavatriceve.

Gjithashtu jane te perdorshme dhe ne elektro shtepiake te tjera si frigorifer, komodina apo divane me madhesi te pershtatshme.

Tapat ndalojne dridhjen e lavatrices, duke ndaluar gjithashtu zhurmen dhe demtimin  qe shkakton  levizja e pajisjes nga disniveli. Me këto pajisje te vogla , ju mund t’i mbani  elektroshtepiaket aty ku duhet te jene dhe te kufizoni zhurmen e krijuar nga levizjet.

Karakteristika

Materiali: plastike me fibra rreshire, gome

Diametri i brendshëm 3.5cm; diametri i jashtëm 6cm

I përshtatshëm per  tu vendosur ne mjedise te lagesht dhe te thate, kënde tualeti dhe zona te tjera me lageshtire, te pa ekuilibruara ose te pjerreta.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Tapa per lavatrice prej gome | 4 cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tapa gome per lavatrice online dyqan taxi

Tapa per lavatrice prej gome | 4 cope