Thekese Buke Fuego T-801C | Toster

2,200 L

Ka stok

Fuqia: 700W
Theken 2 feta njekohesisht
6 nivele kontrolli per thekjen e bukes
Materiali inoks

KODI: thekese-buke-fuego-t-801c Kategori: , , , Etiketime: , ,

THEKESE BUKE FUEGO

Thekes Buke | Tostjere | Dyqan Taxi

Thekese buke ne te cilen pjesa e jashtme nuk nxehet,materiali qendron i ftohte dhe i sigurt per t’u prekur.Dy hapesirat i pozicionojne copat e medha te bukes ne qender per nje pjekje uniforme ne temperatura te ndryshme. 6 nivele kontrolli per thekjen e bukes . Ju lejon te ngrini copat me te vogla te bukes per t’i nxjerre ato ne menyre te sigurte . Eshte e lehte per tu pastruar . Permasa kompakte per tu pershatur sa me mire ne kuzhinen tuaj .

TOSTER FUEGO

Toster Fuego T801C Tostjere DyqanTaxi

  • Fuqia: 700W.
  • Theken 2 feta njekohesisht.
  • Thekese me 6 nivele kontrolli per thekjen e bukes.
  • Materiali inoks.

Blerje Online Te sigurta | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Thekese Buke

Be the first to review “Thekese Buke Fuego T-801C | Toster”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Thekese Buke Fuego Dyqan Taxi

Thekese Buke Fuego T-801C | Toster