Drite LED Super Bright | Led Light | Dyqan Online

1,390 L

Ka stok

Mund ta vendosni tek shkallet, kuzhina, dhomat e femijeve apo kudo qe keni nevoje per nje drite.
Instalim i lehte brenda disa sekondave.

KODI: drite-led-super-bright Kategori: , Etiketime: , , ,

SUPER BRIGHT LED LIGHT

Drite LED Super Bright | Led Light | Dyqan Online | Dyqan Taxi

Shufra te ndritshme, 200 llampa . Drite e madhe me shume funksione perdorimi si ne shtepi, automjete, kampe dhe ne rastet e nderprerjes se energjise.
Kjo drite LED super e ndritshme mundesohet nga 3 bateri alkaline AAA, ne menyre qe t’iu sigurohet ndricim dhe  ne zona me ndricim te dobet ose dhe aty ku nuk ka energji elektrike.
Mund ta vendosni tek shkallet, kuzhina, dhomat e femijeve apo kudo qe keni nevoje per nje drite. Instalim i lehte brenda disa sekondave.
Ne anen e pasme eshte e pajisur me magnet keshtu qe ne siperfaqet metalike mund te qendroj lehtesisht.


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Drite

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

drite led super bright light dyqan taxi online blerje

Drite LED Super Bright | Led Light | Dyqan Online

WhatsApp chat