Blender First Austria FA-5114-1 | Dyqan Taxi

3,100 L

Ka stok

Griresja mjaft cilesore nga First Austria.

Kapaciteti 1.5 L.

Me kater thika te mprehta.

Depozit qelqi e cila mban ushqimin paster dhe lahet kollaj pa lene shenja.

Me nje bazament gome qe  ju mundeson levizjen e saj ne cdo siperfaqe pa demtuar aspak.

Ka dy nivele shpejtesie per perberes te forte dhe te bute.

KODI: grirese-first-austria-5114-1 Kategori: , , Etiketime: , ,

BLENDERI FIRST AUSTRIA

Blender First Austria , Cmim i lire, Vetem ne Dyqan Taxi .

Grirese ku nuk humbisni asnje vlere ushqimore . Tashme frutat, perimet dhe arrat mund te bluhen dhe copetohen deri ne formen e tyre me te tretshme perpara se te konsumohen duke bere qe organizmi juaj te perthithe vlerat me te mira ushqyese te tyre.

Blender mjaft cilesor nga First Austria.

Kapaciteti 1.5 L.

BLENDERI FIRST AUSTRIA

Me kater thika te mprehta.

Depozite qelqi e cila mban ushqimin paster dhe lahet kollaj pa lene shenja.

Me nje bazament gome qe  ju mundeson levizjen e saj ne cdo siperfaqe pa demtuar aspak.

Ka dy nivele shpejtesie per perberes te forte dhe te bute.

Blender Dyqan Taxi , Cmim i lire dhe cilesi e larte.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Grirese

Be the first to review “Blender First Austria FA-5114-1 | Dyqan Taxi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Grirese First Austria Dyqan Taxi

Blender First Austria FA-5114-1 | Dyqan Taxi