Tigan Dessini Cift me Kapak | Double pan Made in Italy

2,490 L

Ka stok

Dy tigane ne nje te vetem.
Diametri i tiganit 36 cm.
Nuk ngjit dhe rezistent.
Nuk tymosin ose djegin.
Ne doreza ka magnet qe mund te ngjisin te dy anet e tiganit.
Nuk do ta trazoni ushqimin,mjafton ta ktheni ne anen tjeter.

KODI: tigan-dessini-made-in-italy Kategori: , , Etiketime: , ,

TIGAN DESSINI ME MAGNET | DOUBLE PAN

Tigan Dessini Me Magnet Dysh | Origjinal | Double Pan Original Made in Italy | Bli online ne Dyqan Taxi

Tigan Dessini me veshje guri. I pershtatshem per te gjitha llojet e sobave, rezistente dhe nuk ngjit. Nje domosdoshmeri per nje kuzhine te shendetshme dhe per kedo qe i pëlqen ushqimi jo i yndyrshem dhe i shijshem. Perfekt per te gatuar: Shishqebap, fileto pule, fileto vici, peshk, karkaleca, kallamare, zarzavate te shumellojshme etj.

TIGAN DESSINI CIFTDESSINI PAN ALUMIN 

COOK FOOD FASTER | LATEST NEW DESIGN DOUBLE SIDED GRILL

Tigani dessini Origjinal

Baze alumini te perparuar me smalt silikoni ne shtresen e jashtme dhe veshje miqesore me mjedisin dhe jetegjate  ne  pjesen e brendshme. Ndryshe nga veshjet e tjera qe nuk ngjisin,  eshte organike. Qeramika eshte ideale per gatime te shpejta dhe te shendetshme sepse siguron percueshmeri profesionale te nxehtesise dhe ngrohje te shpejte, keshtu ju do te perfitoni me shume kohe dhe energji gjatë proçesit të gatimit.

DESSINI DOUBLE PAN | TIGAN ME DY KAPAK 

Nje kombinim perfekt | Nje dizajn shume u vecante duke kombinuar dy tigane ne nje te vetem
Mund te perdoret nga te dyja anet njekohesisht . Ktheje nga ana tjeter pa patur frike nga vaji qe ngrihet siper .
Rrotulloje tiganin per te perzier ushqimin qe po pergatitet ne te , vaji brenda nuk ka asnje mundesi te dali jashte fale mbylljes hermetike qe ofron dizajni i TIGANIT DESSINI . Nje kombinim midis aluminit dhe plastikes qe duron nxehtesine e bejne kete tigan nje mjet shume te nevojshem ne kuzhine per perdorim te perditshem.

SKA NEVOJE PER KAPAK | EDGE AND MAGNETIC LOCKING MECHANISM

Seshte me e nevojshme per ta patur kapakun , Kapaku tani eshte i integruar . Mbylleni kapakun per ta zbutur ushqimin gjate gatimit.
Avulli i krijuar brenda do te sherbeje per te patur nje gatim me avull dhe si pasoje te gjitha ushqimet do te jene me te buta

GATIME PERFEKTE

Nese deshironi qe ushqimi te jete me i thate , Hapeni kapakun dhe gatuani per disa minuta derisa ushqimi te jete me i thate sipas Preferencave tuaja dhe llojit te ushqimit TIGAN DESSINI | Silicon Sealing |

DESSINI MADE IN ITALY ORIGINAL | COOK THE FOOD SAVING TIME AND ENERGY


DY TIGANE NE NJE TE VETEM | MBYLLJE MAGNETIKE 

Tigan Dessini me dy pjese Kapak Magnet Dyqan Taxi dessini made in italy original

TIGANI DYSH DESSINI DM 36 CM

Double Sided Grill Pan | Create Pressure Effect While cooking food more quickly

Me material qe nuk ngjit dhe rezistent .
Silikoni ne pjesen anesore nuk lejon kalimin e yndyrnave ne pjesen e jashtme te tiganit.
Nuk tymosin ose djegin.
Ne doreza ka magnet qe mund te ngjisin te dy anet e tiganit.
Nuk do ta trazoni ushqimin,mjafton ta ktheni ne anen tjeter.
Per perdorim individual dhe te familjes pasi ky tigan Dessini ju krijon  shije dhe komoditet gatimi


DESSINI DOUBLE PAN ORIGINAL | MADE IN ITALY

Pajisje per kuzhinen tuaj | Tigan Dessini Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tigan

Permasa

36cm, 40cm

Be the first to review “Tigan Dessini Cift me Kapak | Double pan Made in Italy”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Dessini Double Pan Made in Italy Original Dyqan Taxi

Tigan Dessini Cift me Kapak | Double pan Made in Italy