Ore dore inteligjente per femije Q12 me GPS Tracker Blu

1,990 L4,990 L (-60%)

Ka stok

 1. Lokalizimin e Vendndodhjes
 2. Telefonata
 3. Mesazhe Zanore
 4. Foto permes kameres
 5. Thirrje te urgjences me butonin SOS
 6. Mund te aktivizoni alarmin
 7. Mund te shikoni parashikimin e motit

 

ORE DORE INTELIGJENTE Q12

Ore dore inteligjente per femije Q12 | Telefon GPS Tracker ne Dyqan Taxi     

Nje ore inteligjente e cila do ju beje te ndiheni ne cdo moment te sigurt per femijet tuaj. Me GPS live per te pare ne kohe reale vendndodhjen e femijes suaj. Me nje dizajn kompakt dhe teper te kendshem per femije.

Smart Watch eshte zgjidhja e duhur per femijen tuaj!

Ju mund te ndiheni te sigurte per vendodhjen e femijes suaj ne cdo moment si dhe te komunikoni bashke cdo minute te dites. Dergoni mesazhe nepermjet aplikacionit nga telefoni i prindit ne celularin ore qe ka femija ne dore.

E pershtatshme per femije nga 3 deri ne 12 vjec. Pajisje inteligjente me e preferuar nga te gjithe femijet

ORA INTELIGJENTE PER FEMIJE NE SHITJE

E krijuar posacerisht per femije, eshte e thjeshte dhe praktike. Ajo karakterizohet nga nje cilesi e qendruesme, kapacitet i madh i baterise, konsum i ulet i energjise dhe kohe te gjate sherbimi. 3 cilesi te cilat veshtire se gjenden ne nje ore dore inteligjente per femije. 

Telefon GPS Tracker i papershkueshem nga uji. Femijet mund ta perdorin dhe kur jane duke u lare. E projektuar me nje drite LED per te bere me te lehte ecjen kur erresohet. Siguria e femijeve tuaj eshte qellimi yne paresor.

GJITHMONE SE BASHKU

Nuk keni pse shqetesoheni kur femija juaj nuk eshte prane jush. Ju jeni gjithmone te informuar kur femija eshte ne shkolle, ne aktivitete te tjera ne natyre apo duke luajtur me miqte e tyre sepse ora Q12 do te krijoj nje lidhje te drejtperdrejt me telefonin tuaj në mënyrë qe te jeni ne cdo moment te informuar per femijen tuaj.

Ore dore inteligjente per femije, është një telefon tracker eshte nje menyre ideale per t’u kujdesur per ta pa i shqetesuar. Kujdesuni dhe njekohesisht ofrojini hapsiren qe i duhet te vegjelve tuaj si dhe per sigurine e tyre.

ore dore per femije inteligjente telefon tracker

 TELEFON ORE DORE PER FEMIJE | Ora Tracker | Ore per femije

 • Thirrje e dyanshme e qartë dhe e qëndrueshme
 • Tingulli është i lartë dhe mund të dëgjohet në një mjedis të zhurmshëm.
 • Dizajn unik i antenës, kalibrim i shumëfishtë për të siguruar thirrje të qëndrueshme.
 • Bisedë me zë, duke e bërë komunikimin më të përshtatshëm.
 • Funksionim praktik dhe më i lehtë dhe zë më i qartë.
 • Bisedë e lehtë në grup, mbështet bisedën në grup me shumë telefona celularë.
 • Pozicionimi i saktë, shfaqja në kohë reale.
 • Vendosni diapazonin e aktivitetit të fëmijës, kur fëmija largohet nga zona e caktuar, telefoni juaj do të marrë një alarmnjoftues menjehere.
 • Splashproof. Nuk rekomandohet te futeni ne det apo ne dush me Smartwatch per femije.
 •  Bateri me performancë të lartë, kohë më e gjatë gatishmërie
 • Me baterinë e personalizuar shumë të polimerizuar, ajo ka karikim më të shpejtë, performancë më të lartë, duke eleminuar problemet e karikimit çdo ditë.
  Lojë argëtuese per femijet tuaj pa i kontrolluar ne cdo moment.
 • Shpërblimet në formë zemre: Kur një fëmijë është duke bere sjellen qe ju deshironi, ju mund t’i dergoni njemshpërblim në formë zemre në telefon tek ora. Te cilen femija juaj do e konceptoj si një stimul, kështu që fëmija është më i lumtur dhe më aktiv.

Qendroni perhere afer femijes suaj | Ore telefon per femije | Ora Dore me karte sim

Cdo prind deshiron te jete ne djeni te vendndodhjes se femijes suaj. Per te qene perhere e qete dhe do të jeni te sigurt per mireqenien e femijes suaj atehere Ore inteligjente per femije eshte produkti i duhur per ju ne cdo moment.

Ora telefon per femije me GPS ju bene perhere me djeni te vendodhjes se femijes suaj kudo qe te jete. Nje ore e cila nuk do ju leje ne asnje moment me pikepyetje per vendodhjen e te vegjelve tuaj.

MJET KOMUNIKIMI PRAKTIK

Një telefon praktik per femijen tuaj, i cili do eshte nje aksesor i kendshem dhe i bukur. Femija juaj do te ndihet me i sigurt dhe plot vetbesim pasi te kete vendodur ne kycin e tij ore smart per femije. Nuk është telefon i papershkueshem nga uji. Me vetëm një produkt ju do te ndiheni te qete.

Qendroni cdo moment afer femijes suaj | Ore telefon ne shitje

Ore Dore Telefon GPS Tracker per femije | Ore me telefon

Nje ore me dizajn special dhe kompakt i cili e ben oren teper terheqese. Femijet tuaj do te ndihen teper mire kur t’a mbajne te veshur oren ne doren e tyre. Ata do te mund t’ju telefonojne ne cdo moment qe kane deshire apo nevoje per ju.

ORA TELEFONO PER FEMIJE

ore dore inteligjente per femije telefon tracker q12

Ore dore inteligjente per femije Q12 | Telefon GPS Tracker ne Dyqan Taxi | Ore me telefon per femije

Specifikat | Ora me telefon per femije

Materiali: Plastik
Materiali i Rripit: Silikon
Permasat e Rripit: 52*40*16mm
I Papershkueshem nga uji
Ngjyra Roze
Ekran me prekje
Madhesia e Ekrani: 1.44inch OLED
Rezolucioni: 128*128
Rrjeti: 2G
Suporton Sistemet Operative: Android/ iOS
Lloji i cipit: RDA8955
Frekuenca e procesorit: 312MHz me nje berthame te vetme
Bateria: 400mAh
RAM: 32MB
ROM: 32GB
Mosha e cila sugjerohet te perdoret: 3-12 Vjec
Suporton Karte SIM: Mikro SIM Standarte
Koha e gatishmerise: 70 ore
Koha e karikimit: 2 ore
Gjuhet: Anglisht, Spanjisht, Frengjisht, Turqisht, Portugalisht, Arabisht, Rusisht, Italisht, Gjermanisht

Ora dore per femije | Ora per femije me GPS

J’u ndihmon te shijoni pushimet ne plazh dhe të kontrolloni  femijet tuaj ne cdo moment pa u merakosur.
Qendroni te qete për t femijet tuaj nderkohe jane te lire te luajne, te levizin apo udhetojne, me Smart Watch per femije Q12 per femije ju jeni perhere prane tyre. E pajisur me GPS.

Ore telefon per femije ne shitje!


Blerje online ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore dore inteligjente per femije Q12 me GPS Tracker Blu”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore dore inteligjente per femije q12 telefon gps tracker

Ore dore inteligjente per femije Q12 me GPS Tracker Blu

1,990 L4,990 L (-60%)

Shto ne Shporte