Mi Smart Band | Health & Fitness | Smart Watch

1,500 L

Ka stok

Model: XMSH02HM
Bateria: 45mAh
Smart Watch :  Android 4.4 , IOS7.0
Waterproof: IP67
Bluetooth: BLE 4.0
Mi Smart Band per iPhone4s-iPhone 6+
Pesha : 5.5 g

KODI: 6954176821652 Kategori: , Etiketime: , , , ,

XIOAMI MI BAND

Mi Smart Band  |  Porosi Online ne  Dyqan Taxi

Mi SmartBand monitoroni lehte aktivitetin tuaj , kontrolloni bilancin tuaj te kalorive dhe matni progresin tuaj te perditshem. Aksesoni lehtesisht aplikacionet dhe kontrolloni rezultatet . Shume funksione te cilat ju lehtesojne perditshemrine tuaj . Monitorimi i rrahjeve te zemres nuk eshte me nje problem. Ndiqni intensitetin e stervitjes ne kohe reale me monitorimin e vazhdueshem te rrahjeve te zemres. Monitorim inteligjent i shendetit dhe stervitjes gjate dites edhe nates. Permiresoni cilesine e gjumit permes monitorimit te gjumit.

Mi SmartBand

Parametrat

Model: XMSH02HM
Bateria: 45mAh
Smart Watch :  Android 4.4 , IOS7.0
Waterproof: IP67
Bluetooth: BLE 4.0
Mi Smart Band per iPhone4s-iPhone 6+
Pesha : 5.5 g

Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi | Online Shop

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Be the first to review “Mi Smart Band | Health & Fitness | Smart Watch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mi Smart Band Smart watch dyqan Taxi Online

Mi Smart Band | Health & Fitness | Smart Watch