Ore Smart Smartwatch – T11 Pro | Ore Inteligjente

4,900 L

Ka stok

Single Sim Card
Bluetooth SMS/IM Message
Pedometer
Frekuenca: GSM 850/900/1800/1900 MHz
Memorja : 32GB
Kohezgjatja e bisedes deri ne 3 ore
Standby Time: 180 oreSMS: Support

KODI: 2017020253 Kategori: , Etiketime: , , , , ,

SMART WATCH T11 PRO

Smart watch | Ore inteligjente T11 Pro | Blerje Online | Dyqan Taxi .

Ore inteligjente me te cilen balanconi jeten tuaj .Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje. Percaktojeni ju kohen se ku do nisni aktivitetin , do pushoni dhe e mbyllini programin tuaj . Me funksionin e nje makine llogaritese mund te kalkuloni cdo gje rreth matematikes . Smartwatch eshte e pajtueshme me sistemin Android dhe iOs mund te kryeni telefonata prej saj. Pershtatet ne menyre perfekte me doren tuaj . Kjo ore inteligjente tashme eshte asistentja juaj .

Ore Inteligjente / Smart watch

Smart Watch t11 Pro Dyqan Taxi

  • Single Sim Card
  • Bluetooth SMS/IM Message
  • Pedometer
  • Frekuenca: GSM 850/900/1800/1900 MHz
  • Memorja : 32GB
  • Kohezgjatja e bisedes deri ne 3 ore
  • Standby Time: 180 oreSMS: Support

Blerje Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore Smart Smartwatch – T11 Pro | Ore Inteligjente”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smartwatch Dyqan taxi online ore inteligjente Blerje Smart Watch T11 pro

Ore Smart Smartwatch - T11 Pro | Ore Inteligjente