Smart Bracelet | Ore Inteligjente – Purple

5,900 L

Ka stok

Smart Watch

Call reminding
12/24 hour system
SMS Reminder
Pershtatshmeri me Android 4.4+ & iOS 7+
BT Version : 4.0

KODI: 2017010131 Kategori: , Etiketime: , , , , ,

SMART BAND | BLERJE ONLINE

Smart Bracelet | Smartband | Bli Online ne Dyqan Taxi

Smart Bracelet , balanconi jeten tuaj .Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje, ndiqni djegjen e kalorive, meditimin e udhezuar dhe kryeni stervitje te frymemarrjes per menaxhimin e stresit. Smart Watch  eshte e pajtueshme me smartphone Android dhe iOS. Kjo Smartband Monitoron automatikisht ushtrimet e zgjedhura, monitoron rrahjet e zemres dhe zbulon kur ndryshoni aktivitetet. Mos u humbisni asnje thirrje asnje mesazh ne telefonin tuaj . Fale kesaj ore inteligjente ju do jeni ne dijeni te gjithckaje qe ndodh me telefonin tuaj dhe kur nuk e keni prane .

Smartband Blerje Online

Call reminding
12/24 hour system
SMS Reminder
Pershtatshmeri me Android 4.4+ & iOS 7+
BT Version : 4.0

Zgjidh me mire & me lire | Bli online ne DyqanTaxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Smart Bracelet | Ore Inteligjente – Purple”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blerje bli online Smart Bracelet Dyqan Taxi smartband

Smart Bracelet | Ore Inteligjente - Purple