Smart Watch per femije – Gidi G3 ore per femije Pink

3,900 L

Ka stok

 1. Lokalizimin e Vendndodhjes
 2. Telefonata
 3. Mesazhe
 4. Foto permes kameres
 5. Thirrje te urgjences me butonin SOS
 6. Mund te aktivizoni alarmin
 7. Mund te shikoni parashikimin e motit

 

ORA PER FEMIJE

Smart Watch | Ore Inteligjente per femije Gidi G3 | Dyqan Taxi

Smart Watch  Gidi G3 | zgjidhja e duhur per femijen tuaj

Smart Watch per Femije Ore ne shitje Dyqan Taxi Online

Funksionet kryesore :

 1. Lokalizimin e Vendndodhjes
 2. Telefonata
 3. Mesazhe
 4.  Mundeson foto permes kameres
 5. Thirrje te urgjences me butonin Sos
 6. Mund te aktivizoni alarmin ne kete smart watch
 7. Smart Watch  qe funksionon dhe si telefon
 8. Mund te shikoni parashikimin e motit

Smart watch  kundra ujit, ju ndihmon te shijoni pushimet ne plazh teksa kontrolloni edhe  femijet tuaj.
Qendroni te qete nderkohe qe femijet tuaj jane te lire te luajne,te levizin apo udhetojne , me Smart Watch per femije ju jeni perhere prane tyre .

Ore Inteligjente per femije ne shitje Online | Dyqani Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Be the first to review “Smart Watch per femije – Gidi G3 ore per femije Pink”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Smart Watch per femije dyqan taxi

Smart Watch per femije - Gidi G3 ore per femije Pink