Leter murale 3D | Letra muri ne formen e tulles | Bli Online

249 L490 L (-49%)

Ka stok

 • Leter moderne per murin ne formen e tullave.
 • Ngjitet shume lehte dhe pastrohet me leter gjysem te lagur.
 • Permasat : 77x70cm.
 • Mbron muret nga lageshtira.
 • Jep nje pamje me te bukur dhe moderne ambientit tuaj.
KODI: ECC-20620-043 KATEGORIA:

LETER MURALE 3D | LETRA NE FORMEN E TULLES

Leter murale 3d per cdo ambianet, letra muri ne formen e tulles dhe mund te perdoret ne cdo ambient per bukuri apo kunder lageshtires si dhe plasaritjes se bojes tani ne cmim fantastik ne Dyqan Taxi Tirane.

Letra murale sherben per dekorimin e cdo ambienti duke e transformuar pamjen e tij sipas deshires suaj. Ambjenti juaj sapo te jete veshur me kete leter murale do te duket sikur keni vendosur tulla te vërteta, pasi jep nje efekt vizual shume real. Nje pamje moderne dhe ekonomike per te zgjidhur problemet me pamjen apo per te dhene nje pamje moderne.

LETER MURALE TIRANE 3D | LETRA MURI NE DYQAN TAXI

Nese jeni te apasionuar pas aredimit te shtepise suaj, atehere me patjeter qe ky produkt do t’ju hyje menjehere ne zemer. Aredoni muret e shtepise, zyres apo ambjeteve te ndryshme te cilat ju deshironi te aredoni. Letra murale teper cilesore dhe me nje cmim te arsyeshem per te gjithe.

Leter murale letra murale per sallone. Ngjitese muri per femije

Nese murin e kuzhines tuaj e ka mbuluar lageshtia, atehere leter muri 3D qe ne ju ofrojme eshte e duhura per shtepine tuaj. Dhe jo vetem me funksion aredues. Ka nje material rezistent i cili do te zgjase te mbaje shkelqimin e tij qe ne momentin e pare qe e keni vendosur leter murale ne mur.

Ju do te mund te ndryshoni gjithe pamjen e shtepise suaj ne vetem pak minuta dhe pa mundim te madh.

VESHJE MURALE 3D | LETRA MURI MODERNE DHE EKONOMIKE

Dallohet per prakticitetin dhe ngjitjen lehtesisht ne mure, pa mundime dhe me nje rezultat te kenaqshem per syrin tuaj.

leter muri ne forme tulle bli online dyqan taxi

Kjo leter murale eshte perfekte sepse mbron muret nga lageshtia dhe nuk e lejon te dale ne siperfaqen e murit qe sigurisht duket jo e kendshme dhe gjithashtu demton muret . Leter muri 3d cmimi me i mire dhe materiali me cilesor. ANTI CORROSION

Gjithashtu pervecse nuk e lejon lageshtine te duket, nuk e lejon as te perhapet intesivisht pasi materiali i vete letres murale nuk e percjell lageshtine, duke e bere ate ne kete menyre shume funksionale.

LETER NGJITESE PER MURE E LEHTE NE INSTALIM

Mund ta pastroni lehte, me nje leter te thate ose gjysem te lagur. Nuk do j’u mundoj e as nuk do ju lodh aspak. Vendosja e letres murale do jete jete e thjeshte si asnjehere me pare.

Aredoni shtepine tuaj! | LETER MURALE CMIMI ME I MIRE ONLINE

Leter murale eshte nje veshje muri 3d te cilen ju mund ta vendosni ne cilindo kend qe deshironi pasi keni mundesine qe ta prisni me gershere dhe t’i jepni formen qe ju deshironi per cilendo pjese te shtepise qe ju deshironi.

Eshte e pershtatshme per shume ambjente si, dhoma e gjumit, salloni, kuzhina, zyra te ndryshme apo klinika dentare, parukeri etj. Kjo leter mund te perdoret edhe ne dhomat e femijeve duke e mbrojtur murin nga vizatimet e femijes suaj.

Ju mund të montoni vete letren murale pasi nuk nevojitet ndihme për të , ngjitet lehtesisht fale ngjiteses qe ka vetë.  Nje Leter murale per kuzhina e cila do te ndryshoje menjehere te gjithe ambjentin te cilin ju rrethon.

Leter muri kunder lageshtires me vetengjitje.

LETER 3D PER NE MUR

Leter murale 3D me nje dizajn me te cilin do ndryshoni pamjen e shtepise suaj! Dizajn i vecante qe do ju krijoje ju dhe miqve tuaj pershtypjen e tullave te verteta pasi cilesia e letres eshte perfekte.

Mos nguroni t’i jepni mureve te shtepise suaj nje pajme te re dhe teper terheqese. Gjithashtu nderkohe qe ju porosini kete leter murale per shtepine tuaj ne kemi  dhe letra murale per femije. Te cilat jane kaq te vecanta ne dizajne saqe femijet tuaj do te mahniten. Leter murale 3d cmimi me i mire ne treg.

LETRA MURALE PER DHOMA GJUMI IDEALE

Me kete leter muri do të jeni të sigurtë per pamjen e bukur apo izolimin e murit te shtepise suaj, zyres suaj, restorantit tuaj dhe cdo ambjenti tjeter. Do te mahniteni pasi te shihni se me kaq pak para ju do te ndryshoni krejtesisht pamjen e shtepise suaj ne kaq pak kohe.

Letra 3D vjen me cmimin me te mire ne treg vetem ne Dyqan Taxi. Gjithashtu materiali cilesor dhe rezistent i kesaj letre murale e ben ate akoma dhe me te dashur per ju.

PERFEKTE PER ZyREN TUAJ | VESHJE MURI ME LETER PER KUZHINA

Aredoni dhe dizajnoni zyren tuaj me Leter murale me te vecante qe mund te gjeni. Jepini zyres nje pamje terheqese dhe te vecante si asnjehere me pare! Pervec funksionit te dizajnimit letra murale gjithashtu ju jep ndjesi qetesimi dhe rehatie kur ju t’a shihni. Duke i bere ne kete menyre zyrat tuaja edhe me interesante dhe duke krijuar keshtu nje ambjent pozitiv per punojeset dhe klientet tuaj.

LETER MURALE KUNDER LAGESHTIRES

Cfare e bene kete leter murale kaq te vecante eshte vet dizajni qe ajo ka, forma e tulles e cila eshte perfekte dhe mund te pershtatet kudo. Letra eshte teper e thjeshte per t’u vendosur dhe gjithashtu per tu pastruar. Mjaafton qe kur ju ta shihni te nevojshme t’a pastroni me nje lecke dhe uje, pa asnje detergjent tjeter.

Ideale per t i perdorur ne shtepi, zyre apo biznese te ndryshme, leter muri megatek. Gjithashtu ne Dyqan Taxi ju mund te gjeni dhe leter murale per femije, e cila do e beje dhomen e te vegjelve tuaj akoma dhe me terheqese dhe te qete.

Letra murale 3d mbulon nje siperfaqe rreth 70×77 cm.

LETER MURALE CMIMI ME I MIRE | DYQAN TAXI

Jepini shtepise suaj vemendjen qe meriton me LETER MURALE PER DHOMA GJUMI

veshje muri per femije online dyqan taxi tirane

Ndryshoni te gjithe stilin e dhe aredimin e shtepise suaj duke i shtuar nje detaj kaq te vogel por dhe shume te rendesishem njekohesisht. Pasi te vendosni letren murale cdo gje ne shtepine apo zyren tuaj do te duket me e kendshme.

Nje leter murale e cila do te ndryshoj dhe do te zbukuroj cdo gje. Letra e murit me material pvc e cila do i jape nje pamje të ndryshme shtepise apo dhomes suaj. Leter muri per kuzhina dhe dhoma gjumi moderne.

LETER MURI NE FORME TULLE

Dhe pervec kesaj do te mbuloj cdo parregullsi apo difekt qe muret tuaj mund te kene. Gjithashtu letrat murale jane zgjidhja ideale nese keni lageshtire ne shtepine apo zyren tuaj. LETER MURALE TIRANE

Specifikat | Leter murale per sallone dhima e ambiente të tjera | Letra muri 3D ne Tirane
 • Leter murale per ambjentet tuaja.
 • Leter muri per femije.
 • Cilesi maksimale dhe rezistente.
 • E vecante dhe qetesuese.
 • 3D Letters.
 • Perdoret per shtepine, zyrat apo restorante.
 • Mbulon lageshtine ne muret e shtepise suaj.
 • Permasat: 70 x 77 cm.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Ngjyra

Lloji

leter murale

Be the first to review “Leter murale 3D | Letra muri ne formen e tulles | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leter muri ne forme tulle bli online dyqan taxi Letra murale 3d

Leter murale 3D | Letra muri ne formen e tulles | Bli Online

249 L490 L (-49%)

Shto ne Shporte