Hap Dyqan Online !
Keni produkte qe mund te shiten online?

PSE TE SHISNI TE NE?

Regjistrohuni ne qendren tone tregtare dhe shisni produkte ne cast

Pa kosto

Hidhni produktet tuaja online – FALAS
Learn More

Opsione

Ne ndihmen tuaj per te rritur te ardhurat tuaja
Learn More

Suport 24/7

Jemi gjithmone te disponueshem
Learn More

SI FUNKSIONON?

Eshte shume e thjeshte te shisni ne dyqan.taxi

1

Regjistrohuni dhe hidhni produktet

  • Regjistroni dyqanin tuaj dhe hidhni produktet tuaja
  • Do te keni suportin tone gjithmone gjate procesit
2

Shihni porosine dhe dergoni produktin

  • Regjistrohuni dhe hidhni produktet tuaja
  • Specialistet tane do t'ju ndihmojne gjate procesit
3

Paketoni dhe postoni produktin

  • Paketoni produktin bukur dhe postojeni ne adresen e bleresit
  • Pas disa oresh produkti do te jete ne destinacion
4

Terhiqni pagesen

  • Sapo bleresi te mare produktin porosia mbyllet
  • Pagesa do te jete e disponueshme per ju

Mos prit me.

Main Menu