SI TE BLEJ ONLINE – BLERJE TE SIGURTA – BLI NE DYQAN TAXI

DYQAN TAXI ME NJE DIZAJN TE RI, NJE PAMJE TE RE DHE CMIMIN ME TE MIRE SE KUDO TJETER ! BLI ONLINE POROSIT TANI DHE PAGUAJ NE DOREZIM | BLERJE TE SIGURTA

Miresevini ne DyqanTaxi: Ketu do të shihni Disa info si te blejme Online ne kete dyqan  Faqe per te blere Online

Pasi kerkuat per nje faqe per te blere Online , Ju prezantojme:

 DYQAN TAXI  | ALTERNATIVA E NJE DYQANI FIZIK

Ky Dyqan Online eshte krijuar per tju dhene nje shpejtesi ne blerjen e produkteve dhe sigurisht duke ju ofruar cmimin me te mire se ne nje dyqan fizik.  Mund te krahasohet me nje qender tregtare qe operon Online.

Ju beni blerjen ne faqe dhe porosia juaj behet gati, per pak ore vjen te ju pa patur nevoje te levizni nga shtepia. Blerja online ju lehteson nga levizjet, trafiku e sigurisht ju zbret dicka nga shpenzimet tuaja. Bli Online ne cmimin me te mire !

FAQE PER TE BLERE ONLINE KA SHUME NE SHQIPERI POR JU NEVOJITET VETEM 1 !

DYQANI TAXI | BLERJE ONLINE TE SIGURTA NE SHQIPERI

DYQANI TAXI | Ky dyqan eshte ndertuar ne menyre te tille sa kushdo mund te kryej blerje Online.
Sapo sheh nje produkt qe te intereson e shton ne kosh dhe zgjedh paguaj ne dorezim
Porosia behet gati dhe niset direkt duke ardhur te ju per pak ore ne Tirane dhe per 24-48 ore kudo ne SHqiperi.

BLEJ ONLINE ME POROSI SHPEJT DHE THJESHTE

Sjellim te ju produktet e deshiruara dhe të preferuara nga bleresit shqiptare ne cmimin me te mire se kudo tjeter.
Kryeni porosi direkt nga laptopi apo smartphone juaj pa levizur fare nga shtepia. Porosia vjen ne adresen tuaj brenda ores ne Tirane | Shmangni stresin dhe lodhjen e tepert ne trafik , Kurseni energji dhe para 

BLERJE ONLINE | POROSIT TANI DHE PAGUAJ NE DOREZIM

Blerje ne dyqane apo qendra tregtare tashme po behet shume e lodhshme edhe per shkakun e trafikut shumë të rënduar apo cmimeve te kripura qe aplikojne dyqanet fizike

Klikoni ne DYQAN.TAXI dhe kerkoni produktin qe ju intereson | Shihni specifikat , cmimin dhe nese deshironi krahasojeni ate me nje produkt tjeter ne te njejten kategori.

DYQANI TAKSI | FAQE ONLINE | SI TE POROSIS APO TE BLEJ ME POROSI NE WEB |

Pasi te shikoni detajet e produktit dhe cmimin, mund të blini produkte të ndryshme ne cmimin me te mire duke dhene vetem të dhënat tuaja.

Nuk nevojitet të bëni veprime të tjera, është një nga metodat më të mira për të kryer blerje pa lëvizur nga shtëpia, dhe më shumë pa kartë krediti.

Porosi Online në internet me një klikim për të gjitha produktet që më parë duhet ti blinit nëpër dyqane duke humbur kohë. Tani mund te kryeni Blerje Online ne Shqiperi dhe në Kosovë duke klikuar ne DYQANTAXI

BLERJE ONLINE INSTAGRAM @DYQANTAXI 

BLERJE E SHPEJTE ONLINE

Per blerje online ne telefon e produkteve do t ju lutemi te telefononi ne nr tel 0682141111

Si mund te blejme online ne menyre te sigurt — Bli Online ne https://dyqan.taxi

NESE DESHIRONI TE KRYENI BLERJE ONLINE SI NJE PROFESIONIST
JENI TË LUTUR TË NDIQNI UDHËZIMET E MËPOSHTME :

DYQAN TAXI | PRODUKTET | SI TE POROSIS ONLINE |

Per te blere ne DyqanTaxi eshte shume e thjeshte
1-Shtoni produktin qe po shihni ne shporte
2- Klikoni Vazhdoni blerjen
3-Plotesoni te dhenat tuaja (emer|mbiemer|adrese)
4- Kliko Kryej Blerjen
Do te shihni ne faqe te dhenat e porosise suaj si me poshte

Blerja u krye me sukses. Faleminderit.

  • NUMRI I POROSISE: 6777
  • DATA: 5 Korrik, 2018
  • TOTALI L7,100
  • MENYRA E PAGESES: Paguaj ne dorezim 
    Pagesa me Paypal se shpejti

SI MUND TE BLEJ ONLINE ?

Regjistrimi nevojitet? 

Regjistrimi ne faqe nuk eshte i nevojshem por opsional (kliko ketu)
Eshte shume e rendesishme qe te dhenat tuaja te jene te sakta
pasi do te telefonoheni ne telefon per te konfirmuar porosine.

Blerje online te sigurta <br>

DT – Dyqan online ne Shqiperi

Si te blej online Blerje Online Dyqantaxi dyqan taxi Faqe per te blere online shitje online porosit online paguaj ne dorezim

Dyqan Taxi

A nevojitet karte krediti ?

Jo, Nuk nevojitet karte per te kryer Blerje

Si mund te paguaj ?

Mund te paguani ne dorezim kur merni porosine

Mund te paguaj me euro ?

Postierit mund ti paguani ne euro ose ne Leke

A mund ta anulloj porosine?

Sigurisht, per gjithcka kontaktoni ne 0682141111

A mund te blej online nese sjam 18 ?

Ju nevojitet leja e prinderit

Main Menu