Toster First Austria Mini | Sandwich Toaster | Bli Online

2,200 L

Ka stok

  • Gatuani nje tost te shpejte e te shijshem
  • E thjeshte ne perdorim
  • Pastrohet kollaj
  • Tostjere cilesore Nga First Austria
  • E pershtatshme edhe per sandwich
KODI: toster-first-austria-5337-3 Kategori: , , , Etiketime: , ,

TOSTER MINI FIRST AUSTRIA | SANDWICH TOASTER

Toster First Austria | Tostjere Mini | Buke Tosti ne Dyqan Taxi | Sandwich Toaster

Siguri maksimale me Toster First Austria 
Toster shume funksionale ne pergatitjen e vakteve te shpejta dhe vetem me 1 pajisje.
Shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim.

Kurseni Kohe dhe hapesire me nje pajisje shume Funksionale.

Toster First Austria 5373 sanwich toaster tosti

Sandwich Toaster

Toster Mini First Austria nje pajisje shume funksionale e cila ju ndihmon ne pergatitjen e vakteve te shpejta si sanduic, tosti, hamburger etj.
Mund te pergatisni vakte ne shume pak kohe.
Temperature e larte per tost te persosur.
Ne saje te temperatures se larte, sanduicet, tosti jane thekur ne menyre te barabarte.
Duke qene ne te njejten kohe te shijshme.

Zgjidhje inovative per gatime perfekte te shpejta

Kjo pajisje eshte shume e sigurt per t’u perdorur fale funksionit te kycjes dhe dorezes qe nuk nxehet.
Pajisje qe ruan hapesiren. Produkt praktik dhe shume i lehte per tu vendosur ne kuzhinen tuaj.
Dizajn teper kompakt. Pajisja mund te qendroj dhe ne pozicionin vertikal dhe ate horizontal.
Material rezistent ndaj gervishtjeve dhe madhesi perfekte, kjo do te  kthehet nje nder pajisjet me te preferuara ne kuzhinen tuaj.

TOSTER FIRST AUSTRIA PER SANDWICH E HAMBURGER TE SHIJSHEM

Lehtesi ne pastrim dhe organizim Tostjere Kompakte

Pllakat jane me material special i cili nuk lejon te ngjiten ushqimet tuaja.
Keshtu pastrimi eshte shume me i thjeshte se kurre fale shtreses qe nuk ngjit ne dy pllakat e thekjes. Me nje dizajn shume te kendshem dhe shume praktik kjo pajisje jo vetem qe do t’ju kurseje hapesire ne kuzhine, por gjithashtu do t’ju kurseje dhe kohe ne pastrim.

SANDWICH TOASTER

Thjeshte pastrojini me nje pecete te paster ose mund ti lani me uje dhe ato jane gati per tu perdorur serish.Tostjere First Austria

 

Ky toster permban treguesit qe sinjalizojne momentin kur eshte gati per t’u perdorur dhe nivelin e nxehjes. Gjithashtu per me shume siguri keni çelesin on/off dhe kembe te gomuara per me shume stabilitet.
Fuqia 800W keshtu ju do te kurseni dhe energji gjate perdorimit te saj pa limit.
Kablloja i saj mblidhet dhe mund te ruhet pa bere rremuje ne kuzhinen tuaj.

Pajisja qe i mungon kuzhines suaj, vjen me prane jush me nje cmim te arsyeshem i cili nderthuret me kualitetin e larte.

 

 

TOSTER FIRST AUSTRIA NE DYQAN TAXI

  • Pllaka qeramike pa ngjitjeSi te pergatisim nje tost
  • Temperatura e indikatorit
  • Permasat: 25 x 12.5 x 26 cm
  • Tostjere me Termostat
  • Fuqia: 800W

 


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem prane Qendres me te madhe Tregtare Online Dyqan Taxi ! 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Tostiere

Be the first to review “Toster First Austria Mini | Sandwich Toaster | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Toster mini Tosti First Austria Dyqan Taxi sandwich toaster

Toster First Austria Mini | Sandwich Toaster | Bli Online