Bremen Multicooker Tenxhere Gatimi | Elektroshtepiake

6,490 L6,900 L (-6%)

S’ka stok

Gatuani shpejt , shendetshem dhe kurseni energji .

Programoni kohen, percaktoni sasine, temperaturen etj.

E lehte per tu levizur dhe jashte kuzhines.

Programim per ndezje automatike.

Ruan ushqimin te ngrohte .

KODI: multicooker-bremen Kategori: , , Etiketime: , ,

MULTI COOKER BREMEN GERMANY

Tenxhere Multicooker Bremen | Elektroshtepiake ne Shitje |  Dyqan Taxi

Mikroprocesori i integruar siguron gatim te lehte per pjatat tuaja te preferuara si supa, mish,makarona apo embelsira.
Gatuani shpejt , shendetshem dhe kurseni energji duke perdorur kete tenxhere gatimi
Pjeset perberese mund te hiqen dhe te lahen ne pjatalarese.

BREMEN MULTICOOKER

Multicooker Bremen Tenxhere me Presion Gatimi Dyqan Taxi

GATUAJ SHENDETSHEM | SHPEJT | MASTERSHEFI JUAJ

Tenxherja multicooker Bremen me presion me avull e nje cilesie shumë të lartë
Siperfaqja prej inoksi eshte e lehte per t’u pastuar dhe nuk nxihet.
Ju mund te programoni kohen, percaktoni sasine, temperaturen etj.
Kjo tenxhere gatimi eshte e lehte per tu levizur dhe jashte kuzhines.
Programim per ndezje automatike sipas kerkeses suaj.
Ruan ushqimin te ngrohte , vitaminat dhe mineralet e ushqimeve
Nxehtesia percohet ne menyre uniforme në të gjithë ushqimin e gatuar.
Nuk nevojitet nivel te larte eksperience per gatime me te shijshme ne nje pajisje te vetme.
Mjafton te hidhni perberesit ne tenxhere dhe te klikoni programin e nevojshem sipas llojit te gatimit – gjelles.

CILESIA GJERMANE NE KUZHINEN TUAJ

Tenxhere elektrike multifunksionale.
Tani mund te gatuani ne cdo menyre dhe shpejt pa qene e nevojshme te jeni aty gjithe kohes.

Nje nga versionet me cilesore ne treg


Bli Online elektroshtepiake ne DyqanTaxi
Transport në të gjitha qytetet e  Shqiperise
Ju mund të paguani ne dorezim


Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Multicooker

Be the first to review “Bremen Multicooker Tenxhere Gatimi | Elektroshtepiake”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tenxhere Multicooker Bremen Dyqan Taxi

Bremen Multicooker Tenxhere Gatimi | Elektroshtepiake

6,490 L6,900 L (-6%)