Brumatrice Profesionale Mixer First Austria ne shitje online

17,200 L

Ka stok

Kapaciteti i tasit: 6.5 litra.
10 nivele shpejtesie.
Funksion ritrazimi.
Çengel dhe rrahese e veshur me material qe nuk ngjit.
Rrahese
Mbrojtese ndaj sperkatjes.
1200 W

MIXER BRUMATRICE FIRST AUSTRIA NE SHITJE

Brumatrice Profesionale First Austria, nje mixer i shkelqyer per nevojat e kuzhine suaj, ne shitje online nga Dyqan Taxi.

Brumatrice First Austria | Pajisje e shkelqyer per perdorim
Dizajnuar per te perzier apo Miksuar nje game te gjere ushqimesh
Nga vezet e deri tek brumi i bukes.
Kembezat e saj nuk lejojne te levize gjate gjithe kohes qe eshte ne pune.

Provoni ndjesine e gatimit deri ne detaje ne kuzhinen tuaj me Mixer First Austria

Teper e lehte per tu perdorur | Efikase | Brumatrice shtepie ne shitje.
Motorr i fuqishem, eshte ideale per tu perdorur edhe per brumin e embelsirave qe eshte pak i trashe.
Mund te zgjidhni shpejtesi te ndryshme per perzierjen e ushqimeve tuaja me 10 Nivele

Tani ju mund te rrihni vezet, Te pergatisni brumin e kekut ne menyre perfekte me Brumatrice First Austria
Eshte kompakte, Nuk merr shume hapesire ne kuzhinen tuaj

BRUMATRICE FIRST AUSTRIA NE SHITJE ONLINE

Brumatrice First Austria ne shitje ne Dyqan Taxi Blerje Online

Strukture Unike | Perzien ne menyre perfekte

Brumatrice per buke First Austria ne shitje online.

Koka unike e kesaj pajisje e cila perdoret per perzierje rrotullohet rreth tasit ne te dyja anet.
Duke siguruar ne kete menyre qe brumi te perzihet plotesisht.
Kjo do te thote qe ju do te pergatisni brumin me shpejt
Gjithashtu mund te shtoni perberesit nje nga nje pa e ndaluar pajisjen.
Brumatricjs FA Do ta beje punen tuaj ne kuzhine edhe me te thjeshte
Material cilesore, Aksesore i cili nuk duhet te mungoje ne asnje kuzhine. Nje brumatrice per shtepi shume e nevojshme.

Rrahese brumi First Austria Mixer

Ndryshe  nga Beresja e bukes  e cila mund te bej vetem buken kjo brumatrice mund te perdoret per lloje te ndryshme perzierjesh. Nuk ka funksionin e pjekjes dhe duhet te perdorni soben per pjekjen e bukës.

Mund ti shtoni perberesit edhe kur ajo eshte duke perzier
Shtimi i perberesve gjate pergatitjes se recetave tani eshte shume here me i thjeshte.
Ju mund ti shtoni ato dhe gjate kohes qe kjo brumatrice eshte duke punuar.

Nese ju nevojitet mikser dore i vogel per rrahje vezesh e gjeni ketu

Berese buke First Austria

Aksesore shtese

Brumatricja First Austria per buke me shpejtesi te ndryshme.
Pajisja vjen me nje set aksesoresh per rrahje prej inoksi.
Ne menyre qe te gjitha recetat tuaja te perzihen ne menyre te persosur.
Gjithcka eshte ne doren tuaj.

5 Arsye pse duhet te zgjidhni | Brumatrice Profesionale First Austria

1.Mikser Kompakt.
2.Konsumon pak energji.
3.Nivele te ndryshme shpejtesie.
4.Lehtesi per te hequr | vendosur aksesoret e tjere.
5.Shtoni perberes dhe gjate kohes qe ajo eshte ne pune. 

Brumatrice ne shitje | Mixer me tas inoksi |
Eshte ndihmes kuzhinieri ideal i çdo amvise.

Kapaciteti i tasit 6.5 litra.
10 nivele shpejtesie.
Funksion ritrazimi.
Çengel Rrahese e veshur me material qe nuk ngjit.
Rrahese.
Brumatrice me mbrojtese ndaj sperkatjes.
Fuqia 1200 W.
Stainless Steel

Bli online ne me menyre te Sigurte ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Brumatrice

Be the first to review “Brumatrice Profesionale Mixer First Austria ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser first austria fa 5259 dyqan taxi

Brumatrice Profesionale Mixer First Austria ne shitje online