Mikser Dore HE -133 | Cilesi e larte

2,000 L

Ka stok

Fuqia 100 watt.

Praktike dhe multifunksionale.

Me 2 rrahese vezesh

KODI: mikser-dore-dsp-km2033 Kategori: , ,

MIKSER DORE HE -133 |  CILESI E LARTE

Mikser dore 100 Watt, praktike dhe multifunksionale, vjen gjithashtu me 2 rrahese vezesh I cili do ua beje me te lehte punen ne kuzhine.

Mikseri I dores është një pajisje shtëpiake perfekte qe do tju vije ne ndihme për të bërë tortën apo embelsiren tuaj të preferuar.

Ndihmon të thjeshtojë procesin e përzierjes së ushqimit gjysmë të ngurtë ose gjysëm të lëngshëm, duke e bërë gatimin  një punë argëtuese. Me një motor të fuqishëm 180 Watt , ky mikser vjen me një rrahës vezësh.

Karakteristika e modalitetit të rregullueshëm me 7 shpejtësi ju lejon të vendosni dhe të merrni atë që dëshironi.

Përzierësi i dorës HAN RIVER HE-133 është një pajisje shtëpiake e gatshme për t’ju ndihmuar në detyrën tuaj të preferuar për të bërë tortë.

HAN RIVER HE-133 ka 7 mundësi shpejtësie. Ju lehtë mund të rrëshqisni butonin e shpejtësisë në të djathtë për të rritur shpejtësinë e mikserit. Për të ngadalësuar, rrëshqisni çelësin në të majtë.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Mikser Dore HE -133 | Cilesi e larte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser ushqimesh online dyqan taxi

Mikser Dore HE -133 | Cilesi e larte