Ngrohese Elektrike Ekonomike Fuego | Ngrohesja per banjo

2,490 L

Ka stok

NGROHESE ELEKTRIKE FUEGO FH-15

Ngrohese Elektrike Ekonomike Fuego per zyre apo shtepi | Bli online ne Dyqan Taxi

Ngrohës kompakt FUEGO, me element të fortë i cili do të ngrohë menjëherë ambjentin ku ju e keni vendosur. Shumë i thjeshtë për tu përdorur, thjeshtë vendoseni në prizë, rregulloni termostatin sipas 2 niveleve te ngrohjes, per ngrohje normale apo ngrohje me temperature me te larte. Nje ngrohese ekonomike, e vogel dhe e lehte per tu transportuar kudo.

Ju do të ndjeheni mirë dhe ngrohtë dhe mbi të gjitha do të kurseni dhe para pasi nuk harxhon shumë energji. Nuk keni pse qendroni ne nje cep te vetem te ngrohte ne shtepine tuaj. Ju mund te levizni lirshem me kete ngrohese  ne gjithe ambjentin tuaj.

Ngrohese ekonomike ideale per sallonin, dhomen dhe kuzhinen tuaj. Ngrohese ekonomike per shtepi nga Fuego.

Ngrohese Elektrike Ekonomike hiqini qafe ngrohësit e mëdhenjë që shpenzojnë shumë për ngrohjen e para-sezonit dimërore dhe merrni kete ngrohes i cili është shumë kompakt dhe nuk zë fare vend. Dizajni i tij redukton madhësinë dhe ju mundëson nxehtësi të menjëhershme ne hapesiren tuaj.

Eficence ne reduktimin e kostos se energjise.

E VOGEL | PERSHTATET KUDO

Ju mund ta vendosni ne sallon, kuzhine dhomen e gjumit madje dhe ne ambjentet e zyres suaj.
I sigurt për përdorim dhe eficient në shpenzimin e energjisë elektrike! Ditet e Ftohta kalohen me mire me ngrohesen elektrike Fuego. Qendroni prane miqve tuaj dhe familjareve duke shijuar mbremjet e gjata nen shoqerine e nje gote vere.

Ngrohese Elektrike Ekonomike Fuego

ngrohese elektrike fuego ekonomike

Specifikat

Funksioni i Ventilimit: Po
Fuqia: 2000W
Nivelet e Fuqise: 2
Opsion per Ajrin e Ftohte: Jo
Opsion per Mbrojtjen nga Mbingrohja: Po
Volumi i Ngrohjes: N/A
Siperfaqja e Ngrohjes: N/A

NGROHESE EKONOMIKE FUEGO


Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Ngrohese

Be the first to review “Ngrohese Elektrike Ekonomike Fuego | Ngrohesja per banjo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngrohese elektrike ekonomike fuego

Ngrohese Elektrike Ekonomike Fuego | Ngrohesja per banjo