Android Tv Box X96 Mini 2GB 16GB Smart ne shitje

3,290 L3,990 L (-18%)

Ka stok

 • Android TV Box super cilesor
 • Memorja 2GB RAM 16GB ROM
 • Miracast DLNA Per lidhje me Telefonin
 • Lidhje HDMI HD
 • Pult me Infra te kuqe
 • 2 Gb ROM
 • Ideale per te pare filmat tuaj te preferuar.
KODI: 2010271 Kategori: , , , Etiketime: , , ,

ANDROID TV BOX X96 MINI | DYQAN TAXI

Android Tv box ne shitje | X96 Mini ORIGJINALE | RAM 2GB | ROM 16GB | Smart | Dyqan Taxi | Blerje Online

X96 Mini Android TvBox | Pajisja qe duhet te kete cdo familje

X96 Mini
Zgjedhja e kutise me te mire televizive eshte shume e rendesishme njejte si lidhja.
Kjo pajisje Android eshte nje nga kutite me te famshme.
E njohur per vecorite e saj si pamja cilesore, fushepamje e gjere dhe nje game e gjere kanalesh.
Operon me sistemin android 7.1.
Fale kesaj aparature | Tv lidhet me pajisjen android dhe ju mund te shihni gjithcka qe dispononi ne smartphone-in tuaj .

Suporton valet Wi-fi. 
Eshte nje produkt shume cilesor dhe në cmim te arsyeshem per parametrat qe ka, dhe gjithashtu ofron nje performance te shkelqyer .

Streaming Devices | 64 Bits | 4K Ultra HD

 

Android Smart TV X96 Mini

Unboxing Android Tv Box Dyqan Taxi

                           X96 MINI NE KUTI

 

Android TV Box me Konfigurimin te larte.
Vjen me Sistemin Operativ Android 7.1 i mundesuar nga CPU Amlogic Quad Core Cortex me performance te larte.

 1. Perfshin GPU te Penta-Core Mail qe mund te arrije shpejtesi ne frekuence ultra te larte deri ne 2.0GHz. Permiresuar 4 here me teper. Pajisje androi box shume cilesore
 2. Hapesire te larte memorje prej 16GB ROM.
  Mund t’ju lejoje te shfletoni me shume ne internet, te luani lojera, te shkarkoni aplikacione, te shikoni filma dhe me teper hapesire për të shkarkuar aplikacionet qe deshironi.
  Nuk ka nevoje te shqetesoheni per memorjen.

WATCH TV WITH ANDROID TV BOX DYQAN TAXI

X96mini eshte nje pajisje praktike e cila do ju mundesoj te shihni filmat apo serialet tuaj te preferuar si edhe te luani lojera te ndryshme. Sikur te mos mjaftonte vetem kaq X96 Android Box ju lejon te ruani fotot dhe videot tuaja te preferuara dhe t’i luani ato kur ju deshironi. Nje pajisje e permiresuar sipas nevojave te klientit. Cdo gje qe ju deshironi online do e gjeni ne Android tv Box me cilesi maksimale vetem ne dyqan taxi.

X96 MINI ANDROID TV BOX

Jeni lodhur duke i pare filmat tuaj te preferuar ne internet duke ju nderprere filmi perhere nga interneti

Vjen me 17.3 Android KD Player | Kinemaja ne Shtepine Tuaj me X 96 mini Tv Box 

Kjo pajisje ka te instaluar paraprakisht Advanced 17.3 Android KD Player.
Aplikacione Falas te gjitha mund te instalohen ne Playstore duke venddosur adresen tuaj Gmail.
Filma te ngarkuar plotesisht dhe te pakufizuar, muzike, video, foto etj.
Rezolucioni i pajisje UK 4K.
Dekodimi dhe prodhimi i videos me perparesi te larte thuaj lamtumire ngririjes se figures
Lidhja e Kutise Android me TV Realizohet nepermjet fishes HDMi per shpejtesi dhe cilesi te larte

Teatri i mrekullueshem ne shtepi, filma dhe stacione të ndryshme si edhe pervojat e lojrave. 

Hapesira e larte e memorjes se smart box x96 mini e bene ate akoma edhe me interesante pasi eshte e shpejte dhe nuk do t’ju ngadalsoj gjate perdorimit te saj.

Lidhuni me boten e internetit dhe serfoni ne internet si asnjehere me pare ! Cdo gje per komoditetin tuaj.

Ne te ju do te gjeni smart home , amazon fire tv e shume te tjera. Mblidhuni me familjen apo edhe me miqte tuaj dhe shijoni filmat tuaj te preferuar pa nderprerje.

ANDROID TV BOX X96 MINI NE SHITJE ONLINE | Streaming Movies from Apple & Android Phones

E VOGEL POR E PAJISUR FULL | Instaloni Google Assistant | Asistenti juaj Online

Nje pajisje shume e preferuar ne Shqiperi nga te gjithe. Ka 2 Gb ram per nje navigim te shpejte pa ngecje. Memorje te larte me 16Gb. Mund te ruani te gjitha te dhenat filmat sipas deshires suaj .

X96 mini Android Box eshte nje pajisje cilesore e cila do ju mundesoj te shihni te gjithe filmat qe ju dehironi dhe jo vetem kaq. Gjithashtu Android box x96 mini do ju lidhe me boten e internetit ne cdo moment te dites qe ju deshironi.

Zgjidhni cilesine dhe kualitetin me te larte ne Dyqan Taxi Tv te android box tv ne shitje.

Android Box ne shitje

LIdhja e X96 Tv Box eshte shume e lehte pasi mjafton qe televizori juaj te kete hyrje te HDMI Cable. Gjithashtu Mini x96 e ka zgjeruar rolin e saj duke ju mundesuar edhe memorie me 4gb ram. Nje pajisje kaq funksionale dhe e lire ne te njejten kohe.

Nuk keni perse harxhoni cdo muaj para per te ndjekur filma, seriale apo emisione te ndryshme. Tashme Android Tv Box ja u ploteson kete deshire. Kurseni para dhe qendroni ne internet kurdo qe ju deshironi.

Paisja instalohet kollaj, mjafton te keni ne tv tuaj nje porte HDMI dhe lidhja ndodh menjehere. Qendroni te informuar ne cdo moment me filmat e reja si edhe serialet ne vazhdimesi.

Mund ta perdorni edhe si nje vend per te ruajtur fotot tuaja te preferuara | Dyqan Taxi Android Tv Box

 

Android Box DyqanTaxi

 • 2 PORTA USB TE INTEGRUARA
 • Lexues per karte memorje TF CARD
 • PORTE AV
 • PORTE IR
 • PORTE HDMI
 • PORTE ETHERNET
 • HYRJE 5V

 

 

 

 

 

X96 MINI | Android TV Sets | Smart Box | VONTAR ORIGINAL | Dyqan Taxi

android box 4 core 2gb ram amlogic s905w

Specifikat | Android Tv Box Albania 

 • Pesha | 331g
 • Dimensionet e Produktit | 5*5*2cm
 • RAM | 2GB
 • Hard Drive | 16GB
 • Sistemi Operativ / Operating System | Android | Operating Systems
 • Procesori | AMLOGIC
 • Shpejtesia e Procesorit | 2GHz
 • Modeli Procesorit Quad Core Q9000
 • Ekrani | 60inch
 • Streaming device
 • Android 7.1.2

Perfshire ne pakete

 • User manual
 • Karikues | Power Adapter

TV BOX X96


ANDROID X96 MINI TV BOX

One the best Set top Boxes on the market | Android Box with Google Play Store

Shijoni nje bote me permbajtje dhe argetim ne shtepi me kete kuti Android x96 Mini.
Mbeshtet aplilacione te integruara si Youtube, Netflix, Skype etj.
Pervoja e qendrueshme e sinjalit  & Video HD.
Detaje te mprehta dhe imazhe te gjalla.
Bateri: 2XAA (Nuk perfshihen)
Komanda kontrollit (Pulti) | Remote Control per perdorim wireless


DYQAN TAXI ANDROID BOX TV X96 MINI
Blerje online te Sigurta ne Shqiperi vetem ne | Dyqan Taxi
Qendra Tregtare me e madhe Online
Kontaktoni ne | 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Android Tv Box

Vleresim mesatar

5.00

06
( 7 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

7 Vleresime per kete produkt

 1. 06

  nga Elidon Kote

  E papar

 2. nga Ajaks Xoxe

  Une dua nje me 32 giga

 3. 06

  nga dyqantaxi

  Elidon , Eshte modeli me i preferuar i 2019 .
  Ka specifika shume te larta dhe performon shume mire.
  Faleminderit per vleresimin

 4. 06

  nga Blerim (verified owner)

  Shume cilesor

 5. 06

  nga Fatjon

  Shumi mir

 6. 06

  nga Petrit Dyli

  super

 7. 06

  nga Agim

  PAJISJE E PAPARE
  SHIKON CDOGJE

Main Menu

android tv box x96 mini lidh telefonin me tv blerje online porosi ne shqiperi dyqantaxi aladini ebay

Android Tv Box X96 Mini 2GB 16GB Smart ne shitje

3,290 L3,990 L (-18%)

Shto ne Shporte