Xiaomi Mi Box S best Review 4K Android Tv Box

6,790 L

Ka stok

Xiaomi Mi Box S
2GB RAM
8GB ROM
ANDROID 8.1
PATCHWALL

XIAOMI MI BOX S ANDROID TV BOX

Xiaomi Mi S – TV Box Best Review 4K Android

Android Tv Box me i fundit nga Xiaomi. 
Vjen me versionin 8.1 dhe PatchWall te instaluar per nje eksperience maksimale dhe nje shpejtesi te larte.
Shikoni Netflix, Youtube, luani lojra dhe kryeni te gjitha veprimet qe deshironi me Mi Box S.

 • E fuqizuar me  Android 8.1 per funksionalitet superior

Gezoni versionin me te fundit te Android TV 8.1.
I persosur per argetim ne shtepi dhe shume me teper.

 • Permbajtje Android Box  

Qasja në 3000+ kanale dhe aplikacione. Shijoni filmat dhe episode te ndryshme televizive nga Netflix, VUDU, YouTube dhe aplikacione te tjera.

 • TV BOX ME PASTERTI TE FIGURES 4K HDR.

Suporton  rezolucionin 4K Ultra HD dhe Range High Dynamic (HDR) qartesi te pamjes dhe lehtesi si kurre me pare ne perdorimin.

 • Kontrolli zanor qe ben gjithcka

Android tv Box e ndertuar me Google Assistant dhe ne kerkimet me ze te programeve. Kerkoni fotot, kontrolloni motin, vendosni nje alarm me ane te komunikomit.
Jeta duhet te jete e thjeshte dhe pa veshtiresi.

 • Kapaciteti i ruajtjes se performances se larte

Android Tv Box ndertuar me nje Procesor me fuqi Quad-core, GPU 3 + 2-core, siguron procesim te shpejte dhe te qendrueshem per te shijuar nje eksperience te larte te videos dhe audios. Shihni boten virtuale ne nje kendveshtrim tjeter.

 • Nje ndihmes i fuqishem i vogel Android Box

Merrni ndihme pa duar ne çdo dhome me Google Home Mini. Eshte mundesuar nga Asistent i Google. Ju mund te beni pyetje. Thuaji te beje gjerat qe ju deshironi te beni.

 • Merrni pergjigje nga Google Asistant

Perdorni zerin tuaj për te gjetur shpejt informacion rreth motit, lajmit, sportit dhe te tjera. “Hej Google, a do te me duhet nje ombrelle sot?

Xiaomi Mi Box S tv 4k review

XIOAMI MI BOX S – ANDROID 8.1 | ALB TV

Xiaomi Mi S – TV Box Review 4K

Mi Box S me Android 8.1 , e thjeshte per tu operuar dhe suporton Google Assistant dhe Chromecast duke ju ofruar nje bote me permbajtje per te gjithe familjen tuaj

Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe produktet e fundit te teknlogjise te lancuar nga markat me te njohura.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese ne treg.

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Vleresim mesatar

3.00

03
( 3 Vleresime )
5 Star
0%
4 Star
33.33%
3 Star
33.33%
2 Star
33.33%
1 Star
0%
Add a review

3 Vleresime per kete produkt

 1. 03

  nga Agim Kalo

  E mire po pak e shtrenjte, ka marka te tjera edhe mete lira. Gjithsesi Xiaomi eshte me e mire.

 2. 03

  nga Astrit

  Shum mire

 3. 03

  nga Gramoz

  ne web page nuk mund te hap ne format te plote faqet web.ka vetem 2 browser jo me teper dhe njeri esht veten nje jave free pastaj me lek .
  Te tjerat jane ok

Main Menu

xiaomi mi s tv box 4k review

Xiaomi Mi Box S best Review 4K Android Tv Box