Nderlidhes Celular – TV | Wireless Display Dongle

2,100 L

Ka stok

Nderlidhes Celular – TV
2 n 1 \ USB & HDMI
Mund te perdoret per LCD/LED ,Projektor , Monitor HDMI
Nderlidhes Celular -TV suporton Windows,Mac OS,IOS,Android OS

KODI: wireless-display-dongle Kategori: , Etiketime: , ,

WIRELESS DISPLAY DONGLE

Nderlidhes Celular – TV , tashme mund ta gjeni edhe ne Dyqan Taxi .

Wireless Display Dongle  eshte nje pajisje e vogel e cila vendoset tek porta HDMI ne televizorin tuaj dhe ben nderlidhjen me smartphone, laptop apo tablet  per te shfaqur ne TV gjithcka qe  deshironi.

Anycast Miracast Dyqan Taxi Tirane

Nderlidhes Celular – TV

2 n 1 \ USB & HDMI
Mund te perdoret per LCD/LED, Projektor, Monitor HDMI
Nderlidhes Celular -TV suporton Windows,Mac OS,IOS,Android OS

Shpernda ate qe do te shohesh ne nje ekran me te madh.

Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Wifi Adapter

Be the first to review “Nderlidhes Celular – TV | Wireless Display Dongle”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Nderlidhes Celular Tv Dyqan Taxi

Nderlidhes Celular - TV | Wireless Display Dongle