Wifi Repeater Extender 300 mbps | Best Wireless Signal

1,790 L2,490 L (-28%)

Ka stok

 • Lidhja kryhet nepermjet kabllit ose wifi
 • Konfigurim i thjeshte.
 • Lidhje ne standartin wireless 802.11n
 • Zgjeron lehtesisht rrjetin tuaj WiFi ne kendet e vdekura te shtepise.
 • Siguri Maksimale dhe Shpejtesi e larte
 • Mbulim maksimal me wireless
KODI: 2010274 Kategori: , Etiketime: , , ,

WIFI REPEATER EXTENDER 300 MBPS

Wifi Repeater Extender 300mbps | Manual Reviews | Long Distance Signal Wi fi Web Booster in Albania

Ne pjese te ndryshme te baneses apo te punes nuk kap wireless, sinjal i dobet ?
Mos u shqetesoni, tani ka nje zgjidhje shume te thjeshte dhe gjithashtu ekonomike

Ju prezantojme me Wifi Repeater Extender e fuqishme deri ne 300mpbs WIRELESS BOOSTER

Wifi Repeater per valet ne shtepi Perforcues Dyqan Taxi

Smartphone apo kompjuteri juaj nuk do te kete kurre probleme me internetin fale keti perforcues wifi

Eshte shume e thjeshte :
Vendoseni ne prize kete aparat per perforcim interneti dhe do te keni Wifi Kudo ne shtepine tuaj.
Suporton prizat europiane dhe nuk ka nevoje per adaptor apo prize.

Ky Perforcues valesh eshte ne perputhje me standartin IEEEE

Wifi Repeater qe mbeshtet funksionin WPS | (lidhni ruterin tuaj duke shtypur vetem butonat e perseritesit dhe ruterit).
Zgjerim i mbulimit ne te gjitha rrjetet WLAN, Sigurimi i shkalles deri ne MAX 300MBPS.
Mund te funksionoje me ruter standart dhe frekuence wireless 2.4 GHz

Nese Routeri juaj ska WPS ska asnje problem , Mund te lidheni duke vendosur kodin e wireless-it te ky shperndares wifi.

Perseritesi i valeve | Wi-Fi Repeater | Access Point | Web Speed Booster

Ky perforcues i intervalit te sinjalit mund te suportoje te gjitha pajisjet qe perdorin Wifi.
Shperndani Wifi kudo dhe perforcojeni ate pa pagese ekstra. Wireless Internet home

Wifi Wireless Repeater per sinjalin e internetit Dyqani taxi

WIFI WIRELESS REPEATER | BEST EXTENDERS

Perdorimi

Ndonjehere Ruteri jone nuk mbulon gjithe siperfaqen qe ne deshirojme me vale Wifi.
Zgjeroni siperfaqen e mbulimit tuaj me Vale Wireless dhe perforconi ate pa shkeputje.
Nuk duhet vendosur shume prane Routerit.
Nje distance 5-10 m eshte e mjaftueshme. Ky aparat repeater interneti mund te perdoret me te gjithe llojet e routers dhe sinjalin 2.4GHZ

WIFI REPEATER EXTENDER

Wi-fi Repeater Extender 300mbps | Manual Reviews | Long Distance Signal | Generate new ip addresses.

Best wifi extenders, Wi fi Signal Booster for you home and office.

Si ta instaloj pajisjen me router-in tim?

wifi repeater perserites vales wireless dyqan taxi tirane shqiperi

 1. Zgjidhni vendin e pershtatshem dhe vendoseni ne prize ( Distance 5-10 m).
 2. Me pas thjeshte shtypni butonin WPS ne Repeater.
 3. Shtypni butonin WPS ne Router.
 4. Prisni 1-2 min
Mund ta lidhni Kete Perserites Wireless dhe nepermjet Smartphone -it tuaj | Wifi Network Password

1. Hapni Telefonin tuaj dritaren Wifi Set Up.
2. Me pas lidheni telefonin tuaj me Wifi Repeater Extender
3. Hapni nje dritare te re ne Web dhe shkruani http:// 192.168.0.1.
4. Zgjidhni modalitetin si nje Repeater.
5. Zgjidhni SSID e wireless -it tuaj dhe wifi password ( e internetit qe do te perdorni )
Shtypni Apply dhe gjithcka perfundoi me sukses . | WifiRepeater u konfigurua
Me Kete Perforcues Wireless shpejtesia do te jete njesoj si afer routerit tuaj. 

JENI NE HOTEL DHE NUK KA WIRELESS INTERNET ?wireless internet ne shtepi apo hotel

Anje problem ! Vendosni fishen e internetit ne kete pajisje dhe per pak sekonda ju do te kete internet wireless per ty lidhur nga telefoni apo laptopi.  Vale të internetit do te jene më shumë te forta se me para.

WIRELESS INTERNET PER HOTEL DHE SHTEPI

Nuk ka rendesi se kush eshte interneti me i mire ne Shqiperi nese ne pozicione te ndryshme te shtepise suaj nuk ka mbulim me Wifi.

Mundeson lidhje me te gjitha prizat europiane

 • Mund ta perdorni ne shtepi.
 • Zyre.
 • Dhoma Hoteli.
 • Ne Coffe Shop, etj.
 • Wifi Repeater 300mbps

 Wifi Extender Signal Repeater | BEST PERFORMANCE ALBANIA

Home Network range Extender | Wifi repeater | Dyqan Taxi Albania | Wireless-N Best reviews
PERFORCUES SINJALI WIFI

Karakteristikat Wireless mode 
 1. Pajisje mund te lidhet nepermjet Telefonit ose dhe pa Telefon.
 2. Konfigurim i thjeshte. | Easy to Install in Home Or Office |
 3. Lidhje ne standartin wireless 802.11n me shpejtesi transmetimi  deri ne 300Mbps.
 4. Zgjeron lehtesisht rrjetin tuaj WiFi ne kendet e vdekura te shtepise.
 5. Funksionon mire me Produkte te tjera Wireless wifi repeater
 6. Temperatura e Funksionimit 0°C-40°C.
 7. Perforcues wifi me siguri maksimale sinjali.
 8. Boosted Signal | Wifi % Wired Connection Wifi Booster |

WIFI REPEATER EXTENDER 300MBPS | LONG DISTANCE WIRELESS REPEATER | BEST REVIEWS

Wifi Routers Range extender | WI FI EXTENDERS | Mesh networking

WIFI BOOSTER | WIRELESS CONNECTION REPEATER

Nje shperndares wi-fi per te gjithe shtepine | Wifi repeater Tutorial

Perdoreni ate për të zgjeruar gamen e rrjetit tuaj WiFi ne nje zone me te gjere sesa mbulimi juaj ekzistues
Eliminoni kendet te cilat kapin shume pak internet per shkak fuqise se ulet te sinjalit qe ka router-i juaj.

Ne ambjente te jashtme 300 m ndersa ne ambjente te brendshme 100m.
Distancat ndryshojne sipas mjedisit dhe ndertimit te nderteses dhe vendosjes se wifi reapeter.

Wifi Signal Repeater per Internet ne cdo cep te shtepise | LONG RANGE WIRELESS SIGNAL EXTENDER

OFERTA INTERNETI NE SHTEPI | Wifi Extenders

Nje nga pajisjet me te thjeshta per ta perdorur dhe konfiguruar me internetin. WIRELESS REPEATER

 1. Krijoni nje pike lidhje me internetin duke perdorur sinjalin tuaj apo te nje sinjali wifi qe vjen nga nje vend i afert me ambientin tuaj.  Nje aparat interneti i cili do ju ndihmoje te keni sinjal te paster wifi ne te gjithe shtepine.
 2. Ju mund te perdorni wifi e nje komshiu apo te nje lokali qe ndodhet afer duke perdorur sinjalin wireless.
 3. Vendoseni pajisjen ne nje vend qe vjen sinjali dhe ritransmetoni sinjalin wireless ne te gjithe ambientin ku deshironi me kete perforcues wifi.
 4. Ky repeater wifi mund te perforcoje sinjalin e wifi ne skaje te ndryshme te baneses suaj.
  Wi-fi Booster # home internet wireless Wifi repeter | Make router as repeater

PERFORCUES PER WIFI E SHTEPISE SUAJ | WIRELESS EXTENDER | APARAT PERFORCUES WI-FI

Long Range Wifi Repeater Amazon Best Sold Product

Nje pajisje shume e nevojshme ne te gjitha shtepite qe kane probleme me mbulimin e wireless.

Tani humbja e sinjalit ne tualet apo ne dhome te gjumit nuk do te jete me problem | Wireless network 

PERFORCUES WIFI PER SINJAL ME TE FORTE KUDO

Compatible with many wifi devices | Wireless Routers, Repeaters and Extender

Mos prit | Shtoje ne kosh ose Porosite Online ne Telefon 0682141111

Nje nga pajisjet me te preferuara nga te gjithe per forcimin e sinjalit wireless | Perforcues valesh interneti

Pajisja mund te perdoret edhe me fishe Lan pasi ka hyrje edhe per kete lloj fishe
Vendosni fishen e internetit dhe transmetoni Wireless edhe me kabell njesoj si nje router i zakonshem

Mos harroni se aty ku do te vendosni Wifi repeater duhet të kapi nje vije internet nga routeri juaj.

Pajisje Universale per te transmetuar Internetin ne sinjalin Wi-Fi | Wifi Repeater Albania


LONG DISTANCE WIFI REPEATER | PERFORCUES INTERNETI


Wireless Router Extender Dyqan Taxi Albania Amazon

1. Ky WiFi Repeater eshte nje kombinim midis lidhjeve me kabell dhe atyre wireless.
2. Programi i fundit per lidhje te shpejte | Easy setup |

3. Lidhje ne Rrjetin Wireless 802.11n me shpejtesi transmetimi deri ne 300Mbps
4. E lehte per te zgjeruar shtrirjen e rrjetit tuaj Wifi pa u shqetesuar per pengesat
5. Punon gjithashtu shume mire me pajisje qe suportojne protokollin 11b/g dhe 11n
6. Permireson mbulimin me internet ne te gjitha rrjetet WLAN
7. Ofron deri ne 300Mbps Transmetim te shpejte pa kabell
8. Suporton edhe pajisje me te vjetra 802.11g (54Mbit/s) dhe 802.11b (11Mbit/s)
9. Temperatura e operimit  : 0ºC~40ºC 10.
10. Produkt i vleresuar nga te gjithe perdoruesit e internetit

Perforcues efektiv per te gjitha pajisjet wifi


WIFI SIGNAL REPEATER | BEST REVIEWS | APARAT WIFI

Dual band | Wifi boosters | Signal Strength | Transmission rates

Pershkrimi

Ky version i permiresuar i WPS Wireless-N Repeater perdoret gjeresisht per te patur Internet FALAS ne shtepi apo zyre duke shfrytezuar wireless qe gjenden afer baneses suaj.

 • Deshironi te shihni filmat tuaj online por TV eshte nje nje zone ku sinjali wireless nuk harrin ?
 • Shtepia juaj nuk ju lejon qe te kryeni thirrje video me miqte apo familjen tuaj ?
 • Zilja e portes nuk funksionon sepse sinjali wireless nuk eshte i fuqishem sa te lidhet me sistemin ?

Tani mund ti thoni Lamtumire Zonave te vdekura pa sinjal ne shtepi apo zyre . Boll me SKA WIFI !! Perforcues per valet e wifi.

Nuk ka rendesi te kemi kush eshte interneti me i mire ne Shqiperi nese sinjali i wifi nuk skon kudo ne te gjithe shtepine.

MAKE WIFI ROUTER AS REPEATER

Perdorimi | Wifi repiter

Per te krijuar nje infrastukture Rrjeti pa kabell. Wifi repeater reviews, the best one.
Per nje lidhje te thjeshte perseritje te sinjalit wifi veproni ne kete menyre :

Wireless Repeater Mode : Ju nevojitet akses  ne internetin e WiFi AP/Router . Vendosni pajisjen ne nje prize dhe zgjidhni konfigurimin per access point

Wireless ap Mode : Ju nevojitet te lidhni pajisjen me routerin nepermjet lidhjes me kabell RJ-45 Cable

Ndjeshmeria e Pajisjes Range Extender:   300M : [email protected]% PER 11M : [email protected]% PER  150M : [email protected]% PER 6M : [email protected]% PER  108M : [email protected]% PER 1M : [email protected]% PER  54M. Wireless Reapeter, The best wifi extender in Albania, internet speed e qendrueshme kudo ne shtepi.

Informacion per internetin. Kjo pajisje ritransmeton sinjalin duke e perforcuar ne zonat ku nuk keni internet ne shtepi.

WIFI SIGNAL REPEATER

Kjo pajisje ritransmeton sinjalin e wireless dhe nuk eshte primary router.

Nuk është e nevojshme te lidhet me kabell mjafton nje sinjal wifi | Router Ip do te ritransmetohet ne zonen ku ska sinjal.

SI TE GJEJME KODIN E WIFI?
Kodi i wifi eshte kodi i routerit tuaj !

NO MORE DEAD SPOT | EXTENDER CONNECTED | LONG DISTANCE WIFI REPEATER


Brenda ne Kuti do te keni edhe Wifi Repeater Manual | Shiko Info 
Porosit Online ne Wifi Repeater ne Dyqan Taxi | Tirane | Albania

BEST WIFI EXTENDERS ONLINE

Qendra tregtare me e Madhe Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Wifi Adapter

Vleresim mesatar

4.88

08
( 8 Vleresime )
5 Star
87.5%
4 Star
12.5%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

8 Vleresime per kete produkt

 1. 08

  nga ERNEST BROJKA

  Edhe te komshiut po perdor tani se e ka pak me te shpejte

 2. 08

  nga Durim

  Pwrshendetje
  Deshta te pyes nëse mund t’a perdor këtë pajisje pasi kam vetëm valët e internetit të komshiut dhe nuk kam akses tek ruteri i internetit. Kam vetëm kodin dhe dy val interneti.

  • nga dyqantaxi

   Po mund ta perdorni me wifi qe vijne ne ambientin tuaj boll te dini fjalekalimin e wireless-it.

 3. 08

  nga Benard D. (verified owner)

  E porosita ne mbremje dhe me erdhi te nesermen ne mengjes. Produkt fantastik.

  • nga dyqantaxi

   Ta gezoni . Faleminderit

 4. 08

  nga [email protected]

  Persuendetje a montohet kjo vetem me kabell psh ta lidh me komshiun kabullin a funksionon wifi mua pastaj

  • nga dyqantaxi

   Po , mund ta lidhni edhe me kabel dhe ta hidhni sinjalin wireless me SSID qe deshironi

 5. 08

  nga [email protected]

  Dhe me shpjegoni pak a shume se si konfigurohet dhe lidhet me kabull faleminderit 🙏

  • nga dyqantaxi

   Brenda keni manualin si ta konfiguroni

 6. 08

  nga Dorian (verified owner)

  Perfekt

 7. 08

  nga No name

  Pershendetje une e kam blere kete produkt po nuk di si ta rregjistroj me internetin e komshiut qysh mund ta lidhi qe tme shperndaje edhe mua internet

  • nga dyqantaxi

   vendoseni diku ku kap wireless dhe konfigurojeni

 8. 08

  nga Endithemeli (verified owner)

  I kenaqur me produktin dhe transportin e shpejte!

  • nga dyqantaxi

   Faleminderit

Main Menu

Wifi repeater 300 mbps extender manual reviews signal lond distance Bli online porosit ne dyqan taxi

Wifi Repeater Extender 300 mbps | Best Wireless Signal

1,790 L2,490 L (-28%)

Shto ne Shporte