Sricam SP009 | Security IP Camera ne shitje

5,890 L6,400 L (-8%)

Ka stok

– Fale kesaj pajisje ju nuk do te humbisni asnje cast te gezimeve familjare, festave te ndryshme edhe nese nuk jeni aty.
– Video playback
– Ka permasa te vogla dhe shume e thjeshte ne perdorim.
– Mikrofon te integruar.
– Mund ta vendosni kudo
– Pamje profesionale
– Sricam mundeson pamje te qarte, madje edhe nese jeni afer kameres.

 

KODI: 2017020256 Kategori: , , Etiketime: ,

KAMERA SRICAM | BABY MONITOR

Sricam Camera | Kamera sigurie Vezhgimi | Baby Monitor | Bli Online ne Dyqan Taxi | Tirane

Eshte nje pajisje e cila ka madhesi te vogel, dizajn unik dhe pershtatet ne çfaredo ambienti . Mund te perdoret per zyre, dhoma per konferenca, dhe per shfrytezim personal.

Pajisja punon wireless me Wi-Fi dhe ska nevoje per kabell | Lidhuni ne Wifi dhe Shihni gjithcka nga celulari tableti juaj .
Pajisja mund te perdoret edhe per monitorim te femijeve apo bebe-ve ne shtepi .
Suporton Audio nga te dyja anet , Mund ti flisni femijes nga telefoni juaj.

CIlesi e larte

KAMERA SRICAM

Kamera vezhgimi Monitor per bebe Dyqan Taxi

Specifika:

– Fale kesaj pajisje ju nuk do te humbisni asnje cast te gezimeve familjare, festave te ndryshme edhe nese nuk jeni aty.
– Video playback
– Ka permasa te vogla dhe shume e thjeshte ne perdorim.
– Mikrofon te integruar.
– Mund ta vendosni kudo
– Pamje profesionale
– Sricam mundeson pamje te qarte, madje edhe nese jeni afer kameres.

Blerje Online Kamera Vezhgimi ne Dyqan Taxi Tirane

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera

Be the first to review “Sricam SP009 | Security IP Camera ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sricam Kamera Dyqan Taxi

Sricam SP009 | Security IP Camera ne shitje

5,890 L6,400 L (-8%)

Shto ne Shporte