Portable Bluetooth Speaker | Boks per Muzike

7,500 L

Ka stok

Portable Speaker .
I lehte per tu mbajtur me vete .
Teknologji e komunikimit me vale te shkurtra qe eshte e fuqishme dhe efikase.
Lidhje te lehte pa kabllo.

KODI: 69548444990385 Kategori: , Etiketime: , ,

BLUETOOTH SPEAKER PORTABLE

Portable Bluetooth Speaker | Bokse Wireless USAMS | Dyqan Taxi

BOKS ME BLUETOOTH | WIRELESS | USAMS

Boks me Bluetooth Usams Dyqan Taxi Online Shop Ebay Albania

Tinguj fantastik ne duart tuaja me Portable Bluetooth Speaker . Jetojeni jeten me muzike qe transmetohet nga nje altoparlant kompakt. Merrini tingujt me vete kudo qe shkoni. Teper i lehte per t’u mbajtur .Bluetooth eshte nje teknologji e komunikimit me vale te shkurtra qe eshte e fuqishme dhe efikase. Teknologjia lejon lidhje te lehte pa kabllo. Keshtu qe mund te shijoni lehtesisht muziken tuaj te preferuar, tingujt nga videot ose lojerat ne kete altoparlant fantastik. Ju lejon te luani muzike me me shume volum dhe e mban ate cilesi te larte, edhe kur bateria eshte e ulet.Parandalon shtremberimin e audios. Nese doni te lidhni nje MP3 apo nje pajisje tjeter e cila nuk ka Bluetooth mund ta realizoni me se miri nepermjet portes Audio-in.


BLERJE ONLINE TE SIGURTA NE SHQIPERI | DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Portable Bluetooth Speaker | Boks per Muzike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Portable Bluetooth Speaker

Portable Bluetooth Speaker | Boks per Muzike