Riparues xhami per makine | Ngjites xhami

1,490 L1,800 L (-17%)

Ka stok

 • Riparuese Xhami
 • Riparim pothuajse i padukshem
 • Cilesor dhe efektiv
 • Produkt i lehte per tu perdorur
 • Minimizon pamjen jo te qarte
 • Efekt mirëmbajtje afatgjatë.
KODI: M01011703 KATEGORIA: Etiketime: , ,

RIPARUES XHAMI PER MAKINE 

Riparues xhami per makine eshte nje pajisje e cila minimizon pamjen jo te qarte dhe ndalon perhapjen e carjeve dhe krisjeve. Kursen kohe dhe para. Riparon xhama te thyer dhe te krisur vetem per pak sekonda.

Riparim krisje xhami me Windshield Repair Kitwindshield repair kit blerje ne dyqan taxi

Ndalon perhapjen e krisjeve. Heq ajrin nga xhami, e mbush ate me rreshire te qendrueshme dhe e ben edhe me te forte.

Per rezultate me te mira, riparimet duhet te behen sa me shpejt qe te jete e mundur pasi ndodh demtimi dhe para se xhami te jete i ndotur nga papastertite apo uji.

Produkt i lehtë për t’u përdorur, i pershtatshem per mbrojtjen e xhamit te makines suaj nga demtimet e ndryshme qe mund t’i ndoodhin xhamit te makines suaj.

Do te kurseni para dhe kohe pa qene e nevojshme te ndryshoni xhamin tuaj.

Nje produkt i cili eshte i duhuri per personat qe jane te dhene pas makinav e tyre dhe deshirojne t’i mbajne ato ne gjendjen me te mire.Ju lejon te riparoni lloje të ndryshme të dëmit të shkaktuar nga aksidente trafiku, perplasje apo gervishtje.

Xhami i thyer i makines suaj nuk do te dallohet me dhe do te jete ne gjendjen e tij me perfekte me kete produkt.

Riparues xhami ka një perberje riparuese të lëngshme që vjen e përzier paraprakisht dhe e gatshme për përdorim. Në mënyrë që të mos kërkohet përzierje ose te marre nga koha juaj para perdorimit. Garanci maksimale për të kursyer paratë dhe kohën tuaj, me rezultate te mahnitshme.

Ngjites xhami per makinen tuaj | Riparues Xhami

Kompleti i korrigjuesit të xhamit është i lehtë për t’u përdorur pasi  vjen me gjithçka që ju nevojitet. Xham i thyer nuk do të jete me nje problem per ju me Riparues Xhami.

Ju ndihmon ne rregullimin e xhamave të përparmë ose dritareve, në të gjithë pjeset e dëmtuara nga faktore te ndryshem.

Krijon një riparime xhamash makine të padukshëm, të pazbulueshëm në xhamat e dëmtuar të automjeteve ose xhamave të tjerë të petëzuar për dritare. K

ompleti i riparimit të xhamave  është krijuar për të mbushur zgavrën e ajrit me një ngjitës të fortë depërtues që do të bashkojë xhamin e lirshëm dhe do të rivendosë nje shikim te paster per ju ne makinen tuaj.

Dizajni i patentuar evakuon ajrin për të mbushur kavitetet me gotë të lëngshme të formuluar posaçërisht, që shtrembëron dhe bashkon xhamin e lirshëm duke parandaluar përhapjen e dëmit.
Materiali: Plastikë & Gome.

riparues xhami per makine bli online dyqan taxiPer nje makine më të mirembajtur | Riparues xhami

Parandalon dëmtimin nga përhapja e krisjes se metejshme. Rikthen xhamin në gjendje gati të re.Riparues xhami per makine është i lehtë për t’u përdorur dhe teper praktik.

Së pari, duhet të pastroni dhe thani sipërfaqen e demtuar të xhamit dhe më pas hidhni riparuesin në xhamin e demtuar.

Me pas vendosni pajisjen e cila ndihmon ne ngjitjen maskimale te xhamit pastaj thajeni shpejt dhe lejojeni  te ngurtësohet nën dritën ultraviolet 5 deri ne10 minuta. Kjo ne varesi te madhesise se demit qe eshte shkaktuar.

Dizajn perfekt dhe cilësi profesionale, i dizenjuar me një kokë shpërndarëse sealant injeksioni të përforcuar, formula e përparuar e perberjes se lengshme mund të prodhojë një presion të fortë i cili jep siguri maksimale ne rezultatet qe ju deshironi. Ka nje funksion vakum për të hequr ne menyre te shpejte ajrin nga çarja apo perplasja.

Ngjitje xhama makine ne vetem pak minuta!

Ky komplet për riparimin e xhamit  është i përshtatshëm për të riparuar të gjitha llojet e siperfaqeve të xhamave riparues xhami eshte i pershtatshem per shume lloje krisjeje si gropa te vogla e krisje te ndryshme.

Shërbim 100% i Cilësisë RIparues xhami nuk ka asnje perberje kimikatesh ose perberje toksike. Ju do te jeni te sigurt kur t’a perdorni kete produkt pa pasur friken per lende toksike te cilat mund t’ju demtojne. Ndihmon ne krijimin e një shtresë të padukshme brenda xhamit tuaj për të riparuar xhamat e dëmtuar të automjeteve ose xhamat e petëzuar ne cdo moment te dites.

Eliminon nevojën për përzierjen e përbërësve me produkte të tjera. Nuk kërkohet ngrohje para perdorimit!

Specifikat | Riparues xhami per makinenWindshield Repair Kits bli online dyqan taxi
 • Riparimet e xhamit mund të përfundojnë për 20 minuta.
 •  Zgjidhja e fuqishme e mbushjes është rezistente ndaj çarjeve dhe dëmtimeve në të ardhmen.
 • Riparuese Xhami.
 • Veshje e Padukshme e Specializuar.
 • (Përfshin udhëzimet.)
 • Përdorimi i gjerë.
 • ( 25 mm) në diametër.
 • Modeli i produktit: WRK-15004
 • Ngjyra: e verdhë.
 • Materiali: plastik

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Riparues xhami per makine | Ngjites xhami”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

riparues xhami per makinen xham i thyer bli online ne dyqan taxi

Riparues xhami per makine | Ngjites xhami

1,490 L1,800 L (-17%)

Shto ne Shporte