Karikues Wireless per makine me Sensor prekje per iPhone Samsung etj

1,900 L2,200 L (-14%)

Ka stok

 • Karikim pa kabell.
 • Mbajtese per makine.
 • Mbajtese per te xhami/daljet e AC.
 • Hapje-Mbyllje automatike.
 • Sensor me prekje.
 • Sensor me levizje.
KODI: S5wirelesscarholder Kategori: , Etiketime: , ,

KARIKUES WIRELESS | CAR CHARGER

Karikues Wireless per makine me Sensor levizje dhe Hapje mbyllje automatike | I pershtatshem per Iphone 8 plus x xs max , Samsung etj

Nje nga aksesoret me te preferuar nga te gjithe dhe sigurisht nje shoqerues perfekt per udhetimet tuaja. Kur udhetoni ju nevojitet me patjeter nje karikues ma karikim pa kabell. Kjo per arse te zhvendosjes se celularit kur dilni nga makina. Plus qe te heqesh dhe te vendosesh fishen e karikimit asnjehere nuk eshte dicka e pelqyeshme.

HAPJE AUTOMATIKE 

Karikues wireless me trendy per makine, hedhur ne treg ne vitin 2019. Ka nje sensor me infra qe ndjen levizjen per te pare kur afrohet telefoni. Pajisja hapet automatikisht per te lejuar vendosjen e celularit ne te. Sapo telefoni te vendoset karikimi pa kabell fillon automatikisht. Nje karikim i shpejte pa kabell per te gjithe telefonat. Pajisja eshte universale dhe mund te perdoret me nje game te gjere telefonash. Karikues i pershtatshem edhe per telefonat iPhone e Samsung. Kjo pajisje mund te perdoret me te gjithe telefonat qe kane opsionin per karikimin wireless . Shume e lehte dhe nje opsion shume interesant.

KARIKUES WIRELESS ME SENSOR PER IPHONE 8 PLUS

Lehtesisht e montueshme dhe shume e pershtatshme ne perdorim fale edhe kendit te rrotullimit 360°.

Mbajtesja e telefonit ne makine eshte e pershtatshme per te gjithe modelet e telefoneve, ndersa karikimi pa kabell eshte per telefonet qe e suportojne karikimin pa kabell si psh iphone 8 dhe 8plus /X/XS/XSMAX / Samsung S6/S7/S8/S9/S10/Note 8/9 etj.

KARIKUES ME WIRELESS | FAST CAR CHARGER

Wireless Car charger Sensore Dyqan Taxi Karikues per makine per iphone samsung

 • Gjeresia e mbajteses se makines eshte deri ne 73mm
 • Hyrja USB C (kablli usbc i perfshire ne paketim)
  Drite LED
 • Karikues pa kabell per makine me mbajtese me sensor me prekje
 • Mbajtese per te xhami ose te daljet e kondicionerit

Porosit Karikues wireless Online ne DyqanTaxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Karikues, Mbajtese, Wireless Charger

Be the first to review “Karikues Wireless per makine me Sensor prekje per iPhone Samsung etj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karikues Wireless per makine Android Samsung iphone Dyqan Taxi

Karikues Wireless per makine me Sensor prekje per iPhone Samsung etj

1,900 L2,200 L (-14%)

Shto ne Shporte