Samsung M10 | Galaxy Smartphone | Android

15,200 L

Ka stok

  • 6.2 inches, 96.6 cm2
  • 16 GB, 2 GB RAM
  • 13 MP, f/1.9, 5 MP, f/2.2,  KAMERA
  • Selfie 5 MP, f/2.0, 32mm (normal)
  • Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53
  • Bateria Li-Ion 3400 mAh
  • Android 8.1 (Oreo) deri ne Android 9.0 (Pie)
KODI: samsunggalaxym10black Kategori: , , , Etiketime: , , , , ,

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY M10

Samsung M10 Galaxy | Smartphone ne Dyqan Taxi | Cmimi me i mire

Nje sistem teknologjie i avancuar dhe njekohesisht i thjeshte ne perdorim.

Ekrani 6.2 inch ju mundeson nje pamje sa me prane realitetit. Ngjyra te gjalla dhe te pademshe per shikimin tuaj.
Kamera 13 + 5 MP dhe selfie 5 MP ku cdo kujtim i juaji do jete perhere me ju. Pamje e Qarte dhe e mprehte per foto sa me prane profesionales. Samsung M10 cmimi me i mire online ne DyqanTaxi

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY M10 CMIMI

Galaxy M10 Smartphone Samsung shitje online ne Dyqan Taxi

Nje telefon ekonomik por me performance te larte dhe me pamje moderne

Modeli me i ri ne versionin ekonomik i prodhuar ne vitin 2019 nga Samsung.
Eshte nje celular me ekranin 6.22 inch, lehtesisht i pershtatshem me doren tuaj, me prerje tear drop, dhe me parametra super cilesore.
2GB RAM per nje shpejtesi te larte ne veprime dhe per lojra qe nuk ngecin asnjehere.
Memorje 16 GB per te ruajtur me shume te dhena, foto , video apo lojra .
Punon ne rrjetin me te shpejte ne Shqiperi me shpejtesine 4G.

Samsung Galaxy M10 Specifikat – Cmimi 

Memorja : 16 GB
RAM : 2 GB
Procesori : Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53
Smartphone me i ri me Android 8.1 deri ne  Android 9.0 
Rrjeti : 4G
Ekrani : 6.22 inches
Kamera: 13 MP , f/1.9, + 5 MP f/1.9,
Selfie: 5 MP, f/2.0, 32mm (normal)


Bli celularin tend Samsung ne Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Celulare

Ngjyra

Marka e Telefonit

Be the first to review “Samsung M10 | Galaxy Smartphone | Android”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Samsung Galaxy M10 smartphone celular dyqantaxi galaxy a10

Samsung M10 | Galaxy Smartphone | Android