Baseus Sumir BY-01 | Mbajtese celulari per bicikleta

890 L

Ka stok

  • Marka Baseus.
  • Material Gome.
  • Perputhet me telefonat 5.5 inch.
  • Me tre vrima te ndryshme rregullimi.
  • Pozicionohet ne cilindo drejtim qe deshironi.

MBAJTESE CELULARI PER BICIKLETEN – BASEUS

Mbajtes celulari universal per bicikleten per telefona me madhesi 5.5 inch. Ajo eshte nje zgjdhje perfekete per ata qe jane super aktiv dhe ne levizje gjithe kohen. Ajo siguron nje mbajtje perfekte te celulareve tuaj duke mos i lejuar ata te rreshqasin apo te demtohen.

MBESHTETESE PER CELULARIN BASEUS SUMIR BY-01

Kjo mbajtese lejon qe ta perdorni celularin tuaj sa here qe deshironi dhe ta kontrolloni pocizionin e saj edhe me nje dore.

Ajo eshte e perbere nga materiali i gomes qe ka nje elasticitet teper te larte dhe nje qendrueshmeri perfekte duke i dhene keshtu telefonit tuaj nje mbrotje teper te sigurt dhe juve ju lejon te vozisni duke u ndjere teper komod me celularin tuaj.

Mbeshtetesi i celularit ka nje lehtesim te jashtezakonshem per instalim saqe mjafton vetem ta terhiqni dhe ta shtrengoni per ta vendosur tek doreza e biklites suaj.

Ai permban tre vrima rregullimi ne menyre qe te pershtatet me lloje te ndryshme te bicikletave tuaja.

Mbajtesi nuk leviz apo te tundet kur ju jeni duke i dhene bicikletes tuaj edhe ne terrene te veshtira.

SPECIFIKAmbeshtetese celulari baseus biciklite bli online dyqan taxi

Marka: Baseus.

Ngjyre: Jeshile.

Perdoret per bicikleta.

Material: Gome.

Perputhet me telefonat 5.5 inch.

Nuk leviz kur jeni duke naviguar.

Me tre vrima te ndryshme rregullimi.

Lejon ta perdorni celularin sa here te deshironi dhe te merrni cilendo fushe pamje qe deshironi.

Bli Mire, Bli lire duke porosit online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Mbeshtetese celulari

Ngjyra

Be the first to review “Baseus Sumir BY-01 | Mbajtese celulari per bicikleta”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbeshtetese celulari baseus biciklite bli online dyqan taxi

Baseus Sumir BY-01 | Mbajtese celulari per bicikleta