Joyroom JR-OK2 | Mbeshtetese celulari per makinen

890 L1,500 L (-41%)

Ka stok

  • Material ABS i cilesise se larte.
  • Rrotullim 360 grade.
  • Forme T me kapese te sigurta dhe te plota.
  • Shume praktike dhe funksionale ne makine.
  • Ngjyre e zeze.

MBESHTETESE PER CELULARIN JOYROOM

Per te qene me te sigurt gjate levizjes suaj me makine por njekohesisht te mbyllni cdo pune urgjente apo edhe te shijoni muziken nga celulari juaj pa rrezikur gjate vozitjes ju duhet patjeter ky mbeshtetes. JoyRoom JR-OK2 eshte nje mbeshtetese universale e cila ju pershtatet me cdo smartphone qe ju mund te jeni duke perdorur.

MBAJTESE PER TE GJITHA LLOJET E SMARTPHOE-VE

joyroom jr ok 2 mbajtes produkt online dyqan taxiMbajtesi Joyroom JR-OK2 ka nje cilesi tejet te larte qofte nga ndertimi i tij qofte edhe per rolin qe luan.

Ai mbeshtet cdo marke te celulareve duke u bere i gjendshem per te gjithe ju.

Mbeshtetesja JoyRoom ka nje rrotullim 360 grade e cila bene te mundur levizjen e celularit ne cilindo drejtim apo pozicion qe ju e keni me praktik gjate vozitjes suaj me makine.

Ky mbajtes ka nje forme T-je e cila siguron nje mbrojtje dhe nje mbajtje maksimale te celularit tuaj.

Ai eshte i gjendshem per te gjithe celuraret qe kane nje madhesi nga 4 deri ne 6.7 inc, pasi kllapat mbajtese te kesaj mbeshteteseje vetem deri ne kete madhesi munden qe te mbajne.

Mbajtese eshte e perbere nga materiali i plastikes ABS i nje cilesie tejet te larte.

Ajo qendron shume mire e puthitur me siperfaqen ne te cilen e vendosni.

Nuk perdoret vetem per makinen, por edhe ne ambiente te tjera si ne zyre, shtepi etj.

Bli Mire, Bli Online ne Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbeshtetese celulari

Ngjyra

Be the first to review “Joyroom JR-OK2 | Mbeshtetese celulari per makinen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

joyroom jr ok 2 mbajtes produkt online dyqan taxi

Joyroom JR-OK2 | Mbeshtetese celulari per makinen

890 L1,500 L (-41%)

Shto ne Shporte