Mbajtese Universale Telefoni me Magnet per makine

890 L

Ka stok

Mbajtesja magnetike eshte ajo qe ben diferencen ne kete mbajtese. Ky mbajtes universal prodhon nje force terheqese intesive qe do te mbaje cdo smartphone. Perputhet me pajisjet Android, Apple, Blackberry etj

MBAJTESE UNIVERSALE TELEFONI | MAGNET VEHICLE SCAFFOLD

Mbajtese Universale Telefoni me Magnet per makine

Asnjehere mos e rrezikoni veten ndërsa jeni duke udhetuar me makine! Mbajtësi universal i telefonit Magnetik ju lejon të shihni gjithcka që ndizet në ekranin e telefonit tuaj, pa rrezikuar sigurinë tuaj gjate kohes qe jeni ne udhetim. Ky montim i telefonit celular është krijuar për të mbajtur pajisjen tuaj të sigurt nga rënia dhe është testuarne menyre te sigurte për të siguruar që tërheqja e tij magnetike nuk dëmton aspak telefonin tuaj.

Mbajtese universale telefoni me magnet per makine e cila mund te montohet ne pjesen e parme te makines suaj. Eshte 10 here me e lehte ne perdorim se cdo mbajtese tjeter e montimit ne makine kjo per shkak te dizajnit te saj te thjeshte dhe plotesues.
Ka nje baze gome te forte dhe nje koke magnetike te fuqishme per mbajtjen e telefonave inteligjente. 

Mbajtese Universale per telefona

mbajtese universale telefoni me magnet

Mbajtesja magnetike eshte ajo qe ben diferencen ne kete mbajtese. Ky mbajtes universal prodhon nje force terheqese intesive qe do te mbaje cdo smartphone. Perputhet me pajisjet Android, Apple, Blackberry, Microsoft etj. Dizjani i saj unik ju lejon ta vendosni dhe ne kanalin e ajrit.

Ndertimi i gomes se kesaj Mbajtese Telefoni Universale eshte unik dhe shume funksional. Ju mund ta rregulloni telefonin tuaj dhe te poziciononi ekranin e telefonit ne kendin me te pershtatshem per ju. Baza e saj ngelet e fiksuar ne kanalin e ajrit te makines dhe nuk leviz, pa marr parasysh sesa ju mund ta rrotulloni apo ktheni smartphone-in. 


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese Universale Telefoni me Magnet per makine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese Universale Telefoni me Magnet per makine