Sensor Parkimi per Makina me Alarm ne Shitje Online

1,690 L

Ka stok

Type: Car parking radar
Material: Plastic
Quantity: 1pcs
Color: Black
Rate Voltage: 12V DC
Rate Operating Range: 9V – 16V DC
Rate Current: 20mA – 200mA
Detecting Distance: 0-2.5m / 0-8.2ft
Ultrasonic Frequency: 40KHz
Control Box Working Temperature: -30 – 80 celcius
Display Working Temperature: -20 – 70 celcius
LED Display Size: 9*1.5cm / 3.5*0.6″
Control Box Size: 9*6*2.2cm / 3.5*2.4*0.9″
Display Weight: 0.088kg / 3.1oz

KODI: 20902911 KATEGORIA:

SENSOR PARKIMI PER MAKINA NE SHITJE

Sensor Parkimi per makina me Alarm ne Shitje – si te montojme sensoret e parkimit ne makina qe nuk i kane te instaluara nga fabrika.

Sensori i parkimit, me ekran LED me ngjyra dixhitale (numër dhe dritë), qasje në drejtimin e modulit të ri të kontrollit të protokollit KWP-2000. Ndërkohë, sensori ynë i parkimit të pasëm mund të vëzhgojë njëkohësisht të tre grupet e rrjedhës së të dhënave.

SENSOR PARKIMI PER MERCEDES BENZ VOLKSWAGEN ETJ

4 SENSOR system. Sistemi i sensorit të kthyeshëm është i instaluar në kapakun e pasëm të makinës me sistem 4 sensorë, kundër ngrirjes dhe provës së shiut. CPU e dyfishte dhe chipset të përparuar për mbulimin dhe depërtimin e zgjeruar. Kur ekzistojnë pengesa ose rrezik 0-2.5M, sensorët do të tingëllojnë për t’ju alarmuar sipas distancave të pengesave.

Sistemi i një sensori me cilësi të lartë me qarqe mbrojtëse duke shmangur mbinxehjen ose mbingarkesën. Radari i kundërt i rezervave ndihmon për të shmangur përplasjet e rrezikshme dhe të kushtueshme pas timonit. Gjithashtu ndihmon për të ofruar siguri të shtuar për pasagjerët, këmbësorët dhe anëtarët e familjes që ndodh të jenë rreth mjetit në lëvizje.

Përdorni mjetet tona stërvitëse, lehtë mund të shponi vrima në parakolpin e makinës për të instaluar sensorët. Sigurohuni që 4 sensorët janë instaluar plotësisht ne menyre horizontale.

Karakteristika
  • Sistemi 4 sensorë, CPU i dyfishtë dhe chipset i avancuar për mbulim dhe zbulim të zgjeruar (0-2m).
  • Me ekran LED me ngjyra dixhitale (numri dhe drita).
  • Ndihmon për të parandaluar përplasjet e rrezikshme dhe të kushtueshme.
  • Ndihmon për të siguruar siguri të rritur për pasagjerët, këmbësorët dhe anëtarët e familjes që ndodh të jenë rreth mjetit në lëvizje.
  • Zbuloni kafshet e vogla dhe mure të ulëta gjithashtu.
  • Anti-ngrirje dhe provë shiu.
  • Instalim i lehtë.

Keto sensor parkimi jane universal te pershtatshme per Audi, mercedes, Vokswagen, Smart Fortwo, ForFour etj.

Sensor Parkimi per makina | Sensor Alarm ne Shitje

sensor parkimi per makina

Specifikat

Type: Car parking radar
Material: Plastic
Quantity: 1pcs
Color: Black
Rate Voltage: 12V DC
Rate Operating Range: 9V – 16V DC
Rate Current: 20mA – 200mA
Detecting Distance: 0-2.5m / 0-8.2ft
Ultrasonic Frequency: 40KHz
Control Box Working Temperature: -30 – 80 celcius
Display Working Temperature: -20 – 70 celcius
LED Display Size: 9*1.5cm / 3.5*0.6″
Control Box Size: 9*6*2.2cm / 3.5*2.4*0.9″
Display Weight: 0.088kg / 3.1oz

 

 

SI TE MONTOJME SENSOR PARKIMI

Montimi i sensorve eshte i thjeshte por rekomandohet te behet nga elektroaut pert arsye te hapjes se vrimave ne prapakolp.
Gjithsesi nese vendosni ti montoni vete do t’ju hyje ne pune manuali i instalimit.

Lidhja e sensoreve me panelin e kontrollit behet me ane te fishave te vecanta te cilat nuk mund te montohen ndryshe apo ne menyre te gabuar.

Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Sensore

Be the first to review “Sensor Parkimi per Makina me Alarm ne Shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sensor parkimi per mercedes benz dhe makina ne shitje me alarm

Sensor Parkimi per Makina me Alarm ne Shitje Online