Kamera per makine HD | DVR sigurie ne shitje online

2,900 L4,000 L (-28%)

Ka stok

 • Video te qarta
 • Regjistrimi i plote
 • Karte memorie deri ne 4-32GB
 • Mikrofon
 • LCD screen 2.4 inch
 • HD Kamera me Video Format : AVI

 

KAMERA PER MAKINE | DVR PER MAKINEN

HD Kamera Sigurie per makine | Siguroni me para udhetimin me kameren high definition | Bli online ne Dyqan Taxi

Syri juaj i trete gjate udhetimeve me makine . Video e cilesise se lart gjithashtu dhe audio. Eshte nje pajisje e cila ka madhesi te vogel, dizajn unik dhe pershtatet lehte me makinen tuaj.kamera per makine para

Rezolucion 1080P i plotë HD, 140 gradë a + lente me kënd të gjerë me rezolucion të lartë.

Kundër levizjen – zbulimi i lëvizjes – regjistrimi i lakut – sensori G – sensori i dritës CMOS – kamera fotografike. LCD me rezolucion të lartë 2,4 inç, mund të shikojë gjatë shkrepjes. Funksioni i shikimit të natës, mbështesni transmetimin e plotë të videos HDMI. Mbështet kartën e kujtesës TF deri në 32 GB, funksioni i zbulimit të lëvizjes.

KAMERA PER MAKINE ME MEMORJE

E dizajnuar per te patur edhe prova gjate aksidenteve apo per te regjistruar nese dikush ju ngacmon makinen 

Novatek GT300

kamera per makine është një mundësi e përkryer për kamera për ata që duan shkathtësi në një aparat fotografik. Jo vetëm që kjo aparat fotografik mund të veprojë si mbikëqyrje me teknologji kundër shkundjes, zbulimin e lëvizjes, dhe shikimi i natës, gjithashtu mund të përdoret si kamera fotografike. Kamera ne makine ideale per makinen tuaj.
Nje kamera qe ju lejon pamje dhe regjistrim pa mund te ndritshme me kontrast te shkelqyer dhe kend te gjere shikimi.

Siguria e makines suaj tani nuk do jete me nje problem . Me kete kamera sigurie makina juaj do te jete e mbikqyrur gjate gjithe kohes dhe e sigurte. Ruan privatesine tuaj. Kamera e cila arrin te regjistroje video te qarta duke ju ofruar me teper siguri.

kamera ne makineKAMERA PER MAKINE

Kamera e makinës është per regjistrim video HD 1080P, kërkesa të larta në kartën SD. Në mënyrë që të siguroni përdorimin normal të kamerës së makinës, keni nevojë për një kartë SD për shkallën e lartë të shkrim-leximit. Karta me shpejtësi të lartë C10 është ajo, dhe duhet të siguroheni që karta SD të ketë cilësi të mirë.

Nëse përdorni një kartë SD me cilësi të ulët, kamera e makinës mund të mos funksionojë siç duhet. Karta jonë SD është në mënyrë rigoroze *, me shpejtësi C10 me cilësi të lartë, mund të sigurojë funksionimin normal të kamerës së makinës. Nëse nuk mund të siguroheni që karta SD që blini diku tjetër ka cilësi të mirë.

 • 1 x Kamera DVR Car GT300
 • 1 x karikues makine
 • 1 x kabëll USB 1 x kllapa
 • 1 x Manual përdoruesi
 • 1 x kuti paketimi

KAMERA HD | KAMER PER MAKINE PARA

1. DVR-ja e makinës mund të jetë vetëm në veturë e cila ka fuqi 12V. Ju mund të digjni pllakën amë nëse raportoni në karroca të energjisë 24V. Nëse dëshironi ta përdorni në të dy karrocat, ju lutemi shtoni një konvertues 24v12v.

2. Do të ishte më mirë të përdoret me kartën origjinale Kingston ose Sandisk C10 me shpejtësi të lartë, përpara se të përdorni formatin PLS ose të fshini kartën në DVR.

3.Që bateria të jetë e vogël, ju lutemi karikoni përmes karikuesit të makinës gjatë gjithë kohës kur përdorni. Jepini xhirimeve tuaja detajet qe meritojne

kamera per makine high DefinitionPër të qenë më të sigurtë gjate udhëtimeve tuaja | Kamera ne makine

 • Ju do te keni nje shoqerues gjate gjithe udhetimit qe do te regjistroje per ju.
 • Rezolucion 1920×1080 P i plotë HD.
 •  Lente me kënd të gjerë me rezolucion të lartë të shkallës 140 gradë A +.
 • Teknologjia e përparuar e kompresimit të fotografisë LCD me rezolucion të lartë 2.4 inç, mund të jetë ndërsa fotografoni.
 • Funksioni i shikimit të natës.
 • Mbështet transmetimin e plotë të videos HDMI.
 • Mbështet kartën e kujtesës TF deri në 32 GB.
 • Funksioni i regjistrimit të ciklit lak.
 • I përshtatshëm për Grab Car & Uber.

KAMERA MAKINE | HD CAMERA

Regjistrimi / monitorimi inteligjent dhe i përshtatshëm: Zbulimi dhe regjistrimi automatik i ndezjes / lëvizjes / përplasjes / dridhjes me sensorin G, monitorimi gjatë parkimit, ekrani automatik i fikur për kursimin e energjisë. Te gjitha keto ja u mundeson kamera e makines DVR. Ideale per t’u perdorur si kamera e pasme.

Kamera per makine automatike e fikur, pas fikjes së motorit. Kompensimi i dritës së ulët siguron cilësi të mirë të regjistrimit të videos edhe në mbrëmje, perfekte edhe per ne mbremje.

Modalitete të ndryshme regjistrimi video / audio për nevoja të ndryshme. Regjistroni video me deri ne 480p, 720p dhe 1080p me shpejtësi kornizë 30fps.

 • Shkalla e kornizës video: 30fps. Hapësira e brendshme: 32M NORFLASH
 • Rezolucioni i fotos / fotos: 5M pixel.
 • Mbështet funksionin e vizionit të natës 12M Infrared.

KAMERA SIGURIE PER MAKINE NE DYQAN TAXI

car dvr

Full HD 1080P | KAMERA SPORTIVE SPORTS PER MAKINE

Kamera e Makinës e prodhuar nga Novatech HD dhe lente me gradë 140 gradë A +.

Këndi i gjerë 170 gradë i kamera per makine ju lejon të pastroni monitorin me 3 korsi, të regjistroni prova të vlefshme kur ndodh një aksident automobilistik. Nuk keni pse shqetesoheni me teper.

LCD mund të tregojë imazhin në kohë reale për t’ju ndihmuar ne parkim. Videot mund te ndritshme me kontrast te shkelqyer.

kamera dvr ne makine

Dhuratë e përsosur | Kamera makine para

Dhurata të shkëlqyera për miqtë dhe familjen tuaj ne cfare do lloj kohe.

Regjistrimi loop lejon përdorim të vazhdueshëm duke u informuar mbi pamjet e vjetra, të panevojshme. Monitori i parkimit siguron mbikëqyrje 24/7 të automjetit tuaj.

KAMERA CILESORE PER MAKINE

Zbulimi i lëvizjes, çdo lëvizje brenda diapazonit të shikimit do të shkaktonte DVR të fillonte rikodimin automatikisht kur kamera është e ndezur.

Ndërtuar në Sensor G & Regjistrim emergjence

Shkaktuar nga sensori G, kamera e makinës automatikisht do të bllokojë video të incidenteve të papritura, të cilat mund të ndihmojnë për të adresuar aksidentin dhe për të dalluar përgjegjësinë e gabimit.

Plug & Regjistrim i Instalimit të Lehtë | Kamera per makine

Eshte e lehtë për t’u përdorur kamera cilesore per makine, me rotacion 360 °. Webcam-i i makinës do të ndizet dhe fiket automatikisht për të filluar si edhe ndaluar regjistrimin kur ndizet,  fiket motori i makinës, kështu që nuk do të shqetësoheni nese do të harroni të kapni çdo moment.

kamer per makine dvr dyqan taxi

KAMERA MAKINE PARA

KARAKTERISTIKAT
 • Video te qarta me kamera per makine
 • Regjistrimi i plote
 • Karte memorie deri ne 4-32GB
 • Mikrofon
 • LCD screen 2.4 inch
 • HD Kamera me Video Format : AVI

 


Kamera HD

Kamera hd eshte shoqerues per makinen tuaj, ne udhetim ne trafik dhe gjate qendrimit ne pritje, kamera ka aftesi te ruaj cdo levizje prane makines suaj, me nje karte memorie te madhe ju keni mundesi te dokumentoni cdo rrezik qe mund te ket!

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera

Be the first to review “Kamera per makine HD | DVR sigurie ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

HD Kamera Sigurie per makine Dyqan Taxi Porosi Online

Kamera per makine HD | DVR sigurie ne shitje online

2,900 L4,000 L (-28%)

Shto ne Shporte