• DVR Kamera | Kamera Sigurie per makine

  -Perdor lente 170A+ grade hugh -angle lens
  -Regjistrimi i plote
  -Karte memorie deri ne 64GB
  -Formati Video: avi
  -Frekuenca: 50Hz/60Hz
  -Kamera sigurie me Bateri: 200mAh

 • Escam Camera Dyqan Taxi

  ESCAM Camera – IP Camera QF 605

  – Ka permasa te vogla dhe shume e thjeshte ne perdorim.
  – Mikrofon te integruar.
  – Mund ta vendosni kudo
  – Pamje profesionale
  – ESCAM Camera mundeson pamje te qarte, madje edhe nese jeni afer kameres.

   

  5,900 L
 • Kamera per makine HD | DVR sigurie ne shitje online

  • Video te qarta
  • Regjistrimi i plote
  • Karte memorie deri ne 4-32GB
  • Mikrofon
  • LCD screen 2.4 inch
  • HD Kamera me Video Format : AVI

   

  2,900 L4,000 L
 • Kamera sigurie me Wifi | HD IP Camera

  01

  Kamer sigurie HD me mikrofon te integruar ju mundeson komunikimin e dyanshem me familjaret tuaj. Vezhgoni dhe mbani te sigurta ambientet tuaja kurdo.

  3,790 L4,900 L
 • Kamera Sigurie per Makine | 1080P-DVR

  Kamera Sigurie per makine ka keto karakteristika:

  • Perdor lente Novatek NTK96650 Chipset + Aptina AR0330
  • Regjistrimi i plote 1080P HD me 30 FPS te shpejte dhe 720P ne 60 FPS me vizionin e nates, teknologjine WDR dhe zbulimin automatik te levizjes
  • Ekran LCD me rezolucion 1,5 inc eshte i lehte per t’u naviguar dhe mund te regjistroni direkt ne kamera kudo

   

 • kamera sigurie per shtepi wireless ip camrea P2P sisteme sigurie tirane mini auto program per monitorim

  Kamera Sigurie per shtepi | Wireless IP Camera P2P

  • Kamera inteligjente.
  • Me imazh dhe video full HD.
  • Vjen me alarm.
  • Kur zbulon levizje kap foto.
  3,790 L
 • Kamera Wireless mini Android 360 + Kamer sigurie ne shitje

  01
  • Kamera Wireless
  • Ideale per te monitoruar femijet, kafshet, ngjarje te ndryshme apo thjesht per te biseduar.
  • Ka permasa te vogla dhe shume e thjeshte ne perdorim.
  • Mund ta vendosni kudo
  • Pamje profesionale
  • Kamera 360+ me Micro USB 5V-1A
  4,900 L5,900 L
 • Mi Camera Sigure Dyqan Taxi

  Mi Camera Home Security – Kamera Sigurie XIAOMI

  – Mund te perdoret si nje kamera e fshehte.
  – Kamera kryen edhe funksionin e nje kamere vezhgimi per zyra dhe shtepi ku ju gjithmone do te jeni ne dijeni per situaten e shtepise suaj .
  – Fale kesaj pajisje ju nuk do te humbisni asnje cast te gezimeve familjare, festave te ndryshme edhe nese nuk jeni aty.
  – Ka permasa te vogla dhe shume e thjeshte ne perdorim.
  – Mikrofon te integruar.
  – Mund ta vendosni kudo
  – Pamje profesionale
  – Mundeson pamje te qarte, madje edhe nese jeni afer kameres.

  6,490 L
 • kamera sigure tirane cmimi ne dyqna taxi wifi smar net camera

  SmartNet | Kamera Sigurie per shtepi | Wifi IP Camera

  Procesori: AK3918E+SC1145
  Sistemi Operativ: LINUX i Integruar
  Sensor i imazhit: 1/4inch 1MP HD CMOS Sensor
  Formati i Videos: HD 1920*1080/ VGA
  Shkalla e kornizes: 1-30 korniza
  Menyra e Regjistrimit: Regjistrimi manual, regjistrimi i alarmit
  Hyrja Audio: Mikrofoni i integruar 38DB
  Dalja Audio: Altoparlant i integruar
  Efekti i Drites: Infra Red Lights
  Rrotullimi horizontal 355 grade
  Rrotullimi vertikal 100 grade
  Suporton Karte Memorje deri ne 64GB
  Regjistroni 24 ore

  3,790 L
 • Sricam SP009 | Security IP Camera ne shitje

  – Fale kesaj pajisje ju nuk do te humbisni asnje cast te gezimeve familjare, festave te ndryshme edhe nese nuk jeni aty.
  – Video playback
  – Ka permasa te vogla dhe shume e thjeshte ne perdorim.
  – Mikrofon te integruar.
  – Mund ta vendosni kudo
  – Pamje profesionale
  – Sricam mundeson pamje te qarte, madje edhe nese jeni afer kameres.

   

  5,890 L6,400 L
 • Wireless Camera Kamera Sigurie Dyqan Taxi

  Wireless Camera | Mi Camera HD

  – Mund te perdoret si nje kamera e fshehte.
  – Kamera kryen edhe funksionin e nje kamere vezhgimi per zyra dhe shtepi ku ju gjithmone do te jeni ne dijeni per situaten e shtepise suaj .
  – Fale kesaj pajisje ju nuk do te humbisni asnje cast te gezimeve familjare, festave te ndryshme edhe nese nuk jeni aty.
  – Ka permasa te vogla dhe shume e thjeshte ne perdorim.
  – Mikrofon te integruar.
  – Mund ta vendosni kudo
  – Kend Shikimi 130°
  – Pamje profesionale
  – Mundeson pamje te qarte, madje edhe nese jeni afer kameres.

  7,400 L

Main Menu