Kamera sigurie me Wifi | HD IP Camera

3,790 L4,900 L (-23%)

Ka stok

Kamer sigurie HD me mikrofon te integruar ju mundeson komunikimin e dyanshem me familjaret tuaj. Vezhgoni dhe mbani te sigurta ambientet tuaja kurdo.

KAMERA SIGURIE ME WIFI HD CAMERA

Kamera Sigurie me Wifi me pamje HD.

Kamera Sigurie me Wifi  ka pothuajse cdo gje qe ju nevojitet per nje kamera te sigurise se brendshme Wireless.

Me rezolucion 1080p ofron nderfaqe te plota funksionale dhe game te gjere perdorimi.

I pershtatshem per ambiente te ndryshme,  shtepi, zyre, shkolle, qender tregtare, etj.  Imazhe Full HD, me kend te gjere dhe cilesi 1080p per foto te pastra.

Video HD me pamje me lente te gjere.

Kamer vezhgimi HD IP Camera Ai Smart 

Kamer vezhgimi inteligjente e cila mund te nderroje automatikisht menyren e dites dhe nates.

Mund te pozicionohet ne mur, tavoline ose mbi rafte te ndryshme.

Dy antenat e saj perforcojne dhe sigurojne qendrueshmerine e sinjalit.3080

Dhe nese jeni larg ju mund te monitoroni situaten e shtepise suaj ne cdo kohe ne cdo vend.

Ndryshe nga modelet e tjera kjo  kamera sigurie lejon kontroll jo vetem nga nje person, por dhe nga pjestare te tjere te familjes.

Shqetesoheni per femijen tuaj gjate kohes kur jeni ne pune ? Mos humb asnje moment nga perditshmeria e femijeve.

Shikoni shtepine tuaj kudo ne cdo kohe nga celulari juaj

Alarm anti vjedhjes ne shtepine tuaj.
Kujdesuni per femijen tuaj ne rolin e nje  Baby monitor
Qendro lidhur me familjen tende me funksionin e bisedes e kohe reale.
Instalohet lehtesisht.

Kamera Sigurie me Wifi HD IP Camera 

Kamera eshte e oajisur me mikrofon dhe altoparlant. Keshtu qe ju mund te flisni me fëmijet tuaj permes smartphone-it tuaj ne distance sa here qe deshironi.

Cdo levizje e dyshimte e kapur nga kamera do te zbulohet dhe regjistrohet dhe kamera menjehere do t’ju sjelle njoftim ne smartphonen tuaj.


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem prane Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga [email protected]

    kam marre nje te tille por spo e montoj dot si realizohet dhe car programi ka per ta istaluar ne tel????

    • nga dyqantaxi

      Te kutia ka nje qr code, skanojeni me telefon dhe instaloni aplikacionin.

Main Menu

kamer sigurie per shtepi ai smart blerje online ne dyqan taxi

Kamera sigurie me Wifi | HD IP Camera

3,790 L4,900 L (-23%)

Shto ne Shporte