Mbulesa per makina cilesore | Mbulese makinash Car Cover

2,600 L

Ka stok

 • Siguron nje pershtatje shume te mire me cdo automjet .
 • E pajisur me shtresa kunder lageshtise .
 • Mbulese universale per makina te ndryshme.
 • Mbrojtje 100% nga pluhuri dhe nxehtesia.
 • Cilesore dhe me nje rezistence te plote.
 • Do e mbrojne makinen tuaj ne cdo stine.
 • Te lehta ne instalim.
KODI: 20802720 Kategori: , Etiketime: ,

MBULESA PER MAKINA CILESORE

Mbulesa per makina teper cilesore apo si i thone ndryshe Car Cover eshte nje mbulese makinash e cila mbron cdo makine gjate sezonit te veres apo dimrit | Bli online ne Dyqan Taxi

Mbulese per makina teper Cilesore e cila do kujdeset per makinen tuaj ne cdo stine.
Mbulese perfekte makinash per ju ne cdo moment te dites.
Vijne me nje super cilesi maksimale qe do e mbajne makinen tuaj ne gjendje perfekte si asnjehere me pare.

Evitoni sikletet si nxehtesia brenda ne makine, aroma te padeshirueshme e shume te tjera.
Mbulese per makina dyqan taxi

MBULESA PER MAKINA NE SHITJE ONLINE

Eshte e perkryer per perdorim te brendshem dhe te jashtem . Mbron makinen dhe nga rrezet UV , papastertia dhe pluhuri .

Pasi ta keni vendosur mbi makine , shtrengojeni ne fund per ta mbrojtur nga veprimi i eres . Mbulesa makinash cilesia e larte.

Siguron nje pershtatje shume te mire me cdo automjet. E pajisur me shtresa kunder lageshtise.
Car Cover per makinen i cili ofron mbrojtje te mire.

MBULESA IDEALE PER MAKINA | VEHICLE COVER

Nje produkt i nevojshem, universal per te gjitha modelet e makinave. Mbroni makinen nga rrezet e nxehta te diellit kur e parkoni ne oborr apo jashte shtepise.

Edhe kur e parkoni makinen ne garazhde eshte e nevojshme kjo mbulese per arsye te pluhurit qe bie ne siperfaqen e makines. Boja me kalimin e kohes fillon te krijoje gervishtje apo te humbasi shkelqimin e saj.

MAKINA JUAJ DO TE JETE NE DUAR TE SIGURTA ME CAR COVER

Mbulesat e makinave jane shume cilesore dhe janë te perbërë prej materiali të rëndë. Ato jane te papërshkueshme nga uji, jane gjithashtu te shkëlqyeshme dhe te papërshkueshme nga bora. Mbulesa eshte universale per makine te ndryshme sipas madhesise se tyre.

MBULESA MAKINASH CILESORE

Alumini i lartë reflektues është i mirë në rrezatimin e diellit dhe anti-UV, dhe ne kete menyre e mban makinën të freskët edhe ne në ditë te nxehta. Mbulesa per makina teper cilesore per nje mbrojtje te sigurte te makines suaj.

Mbrojtja prej pambukut të trashë eshte cfare e bene kete produkt edhe me cilesor dhe ndryshe nga te tjeret. Mbulesa e makines ka nje material me shumë shtresa si edhe është shumë më i trashë dhe i qëndrueshëm sesa produktet e tjera të ngjashme me te.

MBULESA PER MAKINA NE SHITJE

mbulese makinash car coverMBULESA UNIVERSALE CILESORE PER MAKINEN VEHICLE CAR COVER

Gjithashtu mbulesat universale vijne me nje dizajn te miremenduar, komod dhe shume praktik. Me zinxhir të dyerve në të majtë të mbulesës për qasje dhe instalim të lehtë.

Rripat kundër erës përpara dhe prapa për të rregulluar mbulesën tuaj automatike kur ka nje mot shume te keq.

Ka 6 Vija Reflektuese qe makina juaj te jete lehtesisht e dallueshme edhe gjate nates.

Xhepat e pasqyrave të bukura e bëjnë mbulesën më të përshtatshme.

Mbulesa e makines eshte one size ose me sakte universale, ne kete menyre ajo eshte e pershtatshme per shumicen e modeleve te makinave.

MBULESA MAKINASH CAR COVER PER MAKINEN

Nuk ka rëndësi nese ka diell te nxehtë ose nese ka te ftohte te madh. Mbulesat e makinave mund t’i trajtojnë dhe t’i perballosh të gjitha. Materiali i fuqishëm e ruan makinën tuaj të sigurt nga rrezet UV, rëra, pluhuri, gjethet, degët, bora, shiu, acari e shume te tjera te cilat mund te demtojne makinen tuaj.

Mbulese makinash ideale per makinat tuaja, mbuleaa qe jane te lehta dhe shume praktike ne perdorim. Nuk do ju mundojne ne vendosjen dhe heqjen e tyre.

MBULESA MAKINASH CILESORE

Perhere duhet te jeni te kujdesshem me produktet qe zgjidhi per makinen tuaj.

Jeni te lodhur duke perdorur mbulesa te cilesise se dobet dhe te cilat kerkojne shume mundim ne vendosje dhe heqje? 

Tashme ka ardhur koha qe ketij problemi ti jepet nje zgjidhje e mire dhe praktike. Bejeni cdo dite tuajen me te thjeshte dhe me te bukur. Nuk keni perse te stresoheni me me probleme te cilat zgjidhjen e keni gati te ne.

Mbulese makinash me nje super cilesi dhe rezistence maksimale me cdo moment te dites dhe ne cdo stine.

Pasi te shihni cilesine e tyre dhe efektin qe ato kane ju do te mbeteni menjehere te kenaqur.

MBULESE MAKINASH ME 6 SHTRESA
Outdoor car covers | Protect your vehicle

Mbulesa per makina do e mbroje makinen tuaj pavarsisht nga moti shume i nxehte apo edhe shume i ftohte. Nëse nuk keni provuar ndonjehere komoditetin e tyre mund ta provoni tani me komoditet te plote te mbulese makine.

Cilesia e produkteve qe ne ju mundesojme nuk krahasohet me asnje cilesi tjeter qe ju mund te keni provuar.

 • Eshte e papershkueshme nga uji.
 • Material cilesor dhe rezistent me 6 shtresa.
 • Ideale per motin e ftohte dhe te nxehte.
 • Komode dhe praktike ne perdorimin e tyre.
 • Jane one size ose universale
 • Mbulesa makinash qe i pershtaten shumices se modeleve te makinave.

JENI NE MERAK PER MAKINEN TUAJ KUR MOTI ESHTE I KEQ?

Nuk keni perse merakoseni me per makinen tuaj kur dielli eshte shume i nxehte apo kur ka shi te fuqishem. Mjafton t’i vendosni makines mbluesat dhe cdo gje do te jete ne rregull. Mbulesa per makine ju ndihmon te ruani makinen tuaj gjithmone.

Mbulesa per makina me 6 shtresat te ndryshme te mbulesave do ta ruajne temperaturen normale te makines, ne mot te mire si edhe ne mot te keq.

Ofrojini komoditet vetes dhe makines suaj ne menyren me te thjeshte dhe me te mire.Qendroni perhere te sigurt dhe te qete ne lidhje me makinen tuaj.

Mbulesa per makina super cilesore

mbulesa per makina

Mbulea per makina me permasa te ndryshme

Makina juaj tashme do te jete e sigurt ne cdo moment kudo qe ju te jeni. Materiali cilesor dhe rezistent i mbuleses do e mbaje makinen tuaj si ne momentin qe e keni blere.

Tashme zgjedhja eshte ne doren tuaj. Te gjitha keto ne nje produkt te vetem. Dyqan Taxi ju sjell mbulesa per makina, produkte cilesore dhe komode që të jeni perhere te kenaqur.

MBULESA MAKINE

Produkte me cilesi maksimale dhe nje larmi zgjedhjesh per ju.

MASA: M – 4.5m x 1.75m x 1.5m


Ku dhe kur duhet perdorur nje mbulese per makinen tuaj?

Nuk e keni menduar ndonjehere por udhetimi juaj i veres kur makina juaj qendron e parkuar prane nje aeroporti, ose ne parkimin e hoteli ku ju po pushoni. Eshte momenti me i domosdoshem per te ruajtur dhe per te mbrojtur lekuren e makines suaj, dielli dhe temperaturat e larta do te vene ne prove sa rezistente eshte lyerja e makines suaj. Mbulesa makinash super cilesore ne shitje online. 

Do te veni re pas kthimit nga pushimet shkelqimi makines nuk do te jete me si me pare nese ju nuk kujdeseni per te, 10 dite jane shume per te lene nje makine te zbuluar krejtesisht ne diell, do te depertoje nxehtesia e veres deri ne brendesi te makines. Mbulesa eshte e nevojeshme per cdo makine

Nese do te keni nje mbulese ne te, makina jo vetem do te ruhet brenda saj duke mos lejuar qe te futet nxehtesia direkte e diellit por edhe jashte saj do te jete e mbrojtur nga car cover qe eshte i posacem per raste si keto.

Mos lejoni diellin, te nxehtin te ve ne prove makinen tuaj, shtepin tuaj te dyte!

Mbulese per makina vjen per ju me nje cmim fantastik vetem ne Dyqan Taxi


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online !

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbulesa

Be the first to review “Mbulesa per makina cilesore | Mbulese makinash Car Cover”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbulese makinash cilesore car cover blerje online dyqan taxi

Mbulesa per makina cilesore | Mbulese makinash Car Cover