Car Mp3 Bluetooth | Music Player Receiver Hands Free

790 L

Ka stok

Specifikat 

Bluetooth V3.0+EDR
Class2
Operon deri ne 10 metra
Suporton A2DP Stereo
Modaliteti i gjumit per te kursyer energji
Mund te luaj deri ne 8 ore pa pushim

CAR BLUETOOTH

Car Mp3 Bluetooth | Music Player Receiver Hands Free Car Kit ne Dyqan Taxi 

Mund ta lidhni me telefonin tuaj dhe te mbeshtesni thirrje telefonike permes marresit Bluetooth. Disponon gjithashtu dhe modalitetitn e gjumit per te kursyer energji. Kombinohet me stereot, stereot e makinave, kufjet dhe te gjithe smartphone qe suportojne Bluetooth A2DP.

hands free car kit bluetooth car mp3 player

Ky Music Mp3 Player Car Bluetooth eshte krijuar per te marre muzike nga smartphone-t ose transmetues qe kane teknologji Bluetooth Wireless. Marresi i muzikes mund te perdoret me pothuajse cdo marres audio me nje porte hyrese audio duke perfshire ketu dhe makinat. Degjoni muzike nga Smartphone juaj ose tableta, lap top etj. Per te shijuar muziken e preferuar, thirrjet telefonike nderkohe qe udhetoni kjo eshte gjithcka qe ju duhet. Produkti eshte i pajisur me mikrofonin e anulimit te jehones. Me ane te perdorimit te vetem nje butoni mund te kaloni lehtesisht midis muzikes dhe telefonit.

Music Receiver Hands Free | Car Mp3 Bluetooth

Karakteristika

-Performance e larte, mbeshtetje A2DP V1.2 stereo
-Perdoreni gjeresisht me sistemet AV te shtepise, kufjet, altoparlantet e automjeteve ose motoreve dhe me shume.
-Mundesuar nga bateria e integruar e rimbushme e mbushur permes portes mikro USB.
-Kohe e gjate pune dhe konsum i ulet.
-Modaliteti i gjumit per kursim energjie.
-Merrni muzike nga iPhone, iPad, iPod, HTC, Samsung, Laptop etj.
-Me bateri te karikueshme.

Thjeshte lidhni kete marres audio ne altoparlantet tuaj lidheni fale perdorimit te Bluetooth dhe shijoni revolucionin e muzikes pa telefon.

Specifikat 

Bluetooth Car Kit V3.0+EDR
Class2
Operon deri ne 10 metra
Suporton A2DP Stereo
Modaliteti i gjumit per te kursyer energji
Mund te luaj deri ne 8 ore pa pushim


Blerje Online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Bluetooth Receiver

Be the first to review “Car Mp3 Bluetooth | Music Player Receiver Hands Free”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

car bluetooth music player car kit hands free

Car Mp3 Bluetooth | Music Player Receiver Hands Free