H96 Max 4GB RAM 32GB Android Smart TV box ne shitje

4,490 L5,490 L (-18%)

Ka stok

 • 4 here me cilesore se HD
 • Perfekte per te pare me cilesi optimale filmat, videot apo lojrat
 • Bazohet ne sistemin e fundit te Android 9.0
 • Pult me infra te kuqe
 • Memorja 4GB RAM 32GB ROM

H96 MAX 4GB 32GB ANDROID SMART TV

Tv Box Android H96 Max 4GB RAM 32GB ne shitje e cila e kthen televizorin tuaj ne vendin me relaksues qe ju mund te pushoni pas nje dite te gjate edhe te lodhshme. H96 MAX 4 32GB ofron nje cilesi te shpejte dhe maksimale qe televizori juaj ne gjendje normale nuk ua ofron.  Android Box H96 Max bazohet ne sistemin e fundit te Android 9.0.

Televizori juaj nga nje televizor i thjeshte do te kthehet ne Smart Tv.

H96 MAX TV BOX 4GB RAM

Kjo kuti eshte shume praktike per ta vene ne funksion saqe ju do te merrni nje kenaqesi te madhe prej saj. TvBox Android jep nje pamje 3D dhe me te cilin mund te arrini te shihni  cdo detaje.

Ju mund te shikoni cfare te deshironi ne televizorin tuaj tashme me cilesi maksimale. Ajo ka nje madhesi te vogel c’ka do te thote qe mund ta merrni kudo me vete sidomos ne udhetime kur nuk do te donit qe te kalonit te merzitur. Kjo pajisje Android shitet me nje cmim teper te mire vetem ne Dyqan Taxi

ANDROID SMART TV BOX NE SHITJE ONLINE NE DYQAN TAXI

 H96 Max 4GB RAM 32GB

Dekoder Android H96 Max 4GB RAM 32GB i shpejte me aplikacionet dhe një interface te thjeshte , ndihmojnë që H96 MAX  Android TV Box te jete nje nga android box tv me te kerkuar ne treg. Android Box for tv.

I integruar në sistemin më të fundit Android 9.0 tv box,  4 GB 32 GB, garanton që TV Box H96 Max RK3318. Kualitieti i videove fotove do te jete i mahnitshem si asnjehere me pare. Vjen me nje remote control me te cilin mund t’a komandoni dhe dual band wifi

H96 Max  Android Box 4GB / 32 GB e pajisur me CPU Quad Core. Cilësi dhe konfigurim ultra i lartë për shpejtësi shumë të shpejtë pa pasur asnje shkeputje te vetme ne momentin qe ju jeni duke pare nje video film etj.

Jepini vetes dhe familjes suaj kenaqesine per te pare serialet e tyre te preferuara.

DYQAN TAXI ANDROID TV BOX ALBANIA

Android Tv-Box me cmimin me te mire | The best streaming box

Ju mund te lidhni Android TV H96 Max 4GB RAM 32GB direkt në Ethernet ose Wi-Fi (2.4G 5.0G). Përdorni portat USB 3.0 dhe 2.0 për të lidhur tastierën, mouse tuaj, së bashku me çdo pajisje tjetër të përputhshme me USB.

Lidhni kufjet tuaja Bluetooth, altoparlantin ose pajisjet e tjera BL përmes funksionit te Bluetooth-it.Ju mund te shihni tv shows tuaj te preferuar pa nderprerje ne nje big screen. Te gjitha keto ne nje pajisje te vetme.

Pasqyrimi i ekranit të telefonit ose PC-së me funksione të integruara DLNA / Miracast. Do te kenaqeni duke pare filmat tuaj te preferuar dhe duke lujatur lojerat tuaja me te dashur në ekranin e madh dhe nje rezolucion 4K.

H96 MAX ANDROID TV BOX NE SHITJE

Krijoni nje ambjent te ngrohte familjar per te gjithe familjen tuaj duke pare filmat tuaj me te dashur! Do te shihni se kualiteti qe ky android ka do ju beje t’i shihni filmat me nje deshire te papare.

Android per Tv per te shijuar filmat tuaj te preferuar. Android. Box for Tv The Best Quality which supports 4k!

100% ORIGJINAL H96 MAX | ANDROID TV BOX TIRANE

 • 4 here me cilesore se HD H96 Max 4GB RAM 32GBAndroid tv box ne shitje online ne Dyqan Taxi
 • Perfekte per te pare me cilesi optimale filmat, videot apo lojrat
 • Do te shihni cdo detaj te ekranit me kthjelltesi
 • Bazohet ne sistemin e fundit te Android 9.0
 • Emri i markës: H96 Max
 • Modeli: H96 Max-3318
 • Procesori: 4 bërthamë
 • Android Tv Box ne shitje
 • Rockchip RK3318
 • Memoria: 4 GB
 • Kërkesat e sistemit: Android
 • Kapaciteti i Hard Drive: hapësira për ruajtje mobile
 • Ruajtja vendase: 32 GB
 • Rezolucioni i daljes: 1920×1080
 • Formati i riprodhimit të audios: MP3, AAC, APE, FLAC, WMA, WAV, OGG
 • Interface: HDMI
 •  Telekomanda: telekomanda infra të kuqe Përmasat: 115 * 115 * 25 mm
 • Mbështet: BT Bluetooth 4.0
 • Wireless: WiFi 2,4GHz / 5GHZ 802.11
 • Me madhesi te vogel qe e ben praktike
 • Mund ta merrni kudo me vete | Android box.com
 • WIFI 2.4 – 5GHZ
 • ANDROID 9

100% ORIGJINAL H96 MAX Android Box Tirane

Përfshirë: set-top box + energji + kabëll HDMI + telekomandë

Ne qarkullim do te shihni pajisje te ndryshme qe kane edhe vlera me te uleta por nuk jane pajisje origjinale dhe skane performance te njejte. Do te keni ngecje te figures apo mos pergjigje te pultit.

DYQANTAXI | ANDROID BOX ORIGJNALE ME GARANCI | Dyqan Taxi Tv | Mini Tv


Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Lloji

Android Tv Box

Ngjyra

Be the first to review “H96 Max 4GB RAM 32GB Android Smart TV box ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

H96 Max 4GB RAM 32GB Android Smart TV box ne shitje

4,490 L5,490 L (-18%)

Shto ne Shporte