Android Tv Box H96 Max x3 8K 4GB 32GB | Blerje online

6,900 L

Ka stok

 • 4 here me cilesore se HD
 • Perfekte per te pare me cilesi optimale filmat, videot apo lojrat
 • Bazohet ne sistemin e fundit te Android 9.0
 • Pult me infra te kuqe
 • Memorja 4GB RAM 32GB ROM

Android Tv BOX H96 MAX X3 8K 4GB 32GB | Blerje online

Tv Android Box e kthen televizorin tuaj ne vendin me te bukur qe ju do te pushoni pas nje dite te gjate edhe te lodhshme.

Ai ofron nje cilesi maksimale dhe shpejtesi te larte, qe televizori juaj ne gjendje normale nuk ua ofron. H96 Max 4 32 gb Android Box bazohet ne sistemin e fundit te Android 9.0. Televizori juaj nga nje televizor i zakonshem do te kthehet ne Smart Tv. Kjo kuti eshte shume e lehte edhe praktike per ta vene ne funksion saqe ju do te merrni nje shije shume te mire prej saj. Dhe do t’a perdorni lehtesisht pas j’u nxjerre probleme.

ANDROID BOX TV NE SHITJETV BOX Android 9 0 4GB 32GB bli online dyqan taxi

Smart box Tv | Android Box Albania | Mini Tv

Tv Box Android ju bene qe te keni nje pamje 3D dhe te shikoni cdo detaje. Ju mund te shikoni cfare te deshironi ne televizorin tuaj tashme me cilesi optimale dhe maksimale. Android Box TV ka nje madhesi te vogel c’ka do te thote qe mund ta merrni kudo me vete sidomos ne udhetime ku deshironi qe te kaloni momente sa me te bukur dhe cilesore, me familjen apo me miqte tuaj.

RAM 4G RAM + 32 GB H96 Max Android TV Box me konfigurim më të lartë. Maksimizoni performancën e Android TV Box, Aplikacionet do te hapen pa vonesë, shpejtësi ultra të shpejtë, më shumë hapësirë ​​dhe vend për të instaluar dhe ruajtur
Android 9.0 i fundit H96 Max X3 TV Box upgrade në edicionin më të ri dhe më të kerkuar.

Disa pika të sistemit akoma dhe me te reja, duke i bere më të qëndrueshme dhe të shpejtë, për t’u përshtatur me softuerin. Lojra te cilat kane kërkesa më të larta për sistemin operativ, ato do te mund t’i luani tani.

Cmimi me i mire ne Dyqan Taxi Android Tv Box

Android Tv Box Dyqan TAxi | Dekoder Android | Android Tv Box Online

Android box shitet me cmimin me te mire ne treg, vetem ne Dyqan Taxi!

Dual Wifi 2.4 / 5G dhe BT4.0 H96 Max 4 GB 128 GB Tv Box mbështet  WiFi 2.4G / 5G dhe Bluetooth, sinjal të qëndrueshëm, të shpejtë dhe me cilësi të lartë, lidhni tastierën tuaj pa tel, kufjet, altoparlantin dhe pajisjen tjeter wireless Bluetooth shijoni kutinë
4K / 8K Full HD dhe 3D HDR.

Android Tv Box Albania

Android Tv Box ne shitje H96 Max X3 Android Box mbështet dekodimin e videos 4K 8K Ultra HD dhe 3D HDR, merrni kontrast më të mirë dhe një gamë më të gjerë ngjyrash dhe cilesie, duke pasur përvojën tuaj me te mire dhe te bukur të shikimit.

Shtohen edhe më shumë mundësi me 1 portë me shpejtësi të lartë USB 3.0 dhe 1 portë me shpejtësi të lartë USB 2.0. Mouse dhe tastierën mbështetëse, diskun U; Madhësia e lëvizshme 10 * 10 * 1.8 cm është e përshtatshme për ju qe t’a merrni me vete dhe te mund te shijoni magjingje qe android box tirane ju fale ne cdo moment qe ju deshironi.

Kaloni nje kohe te mrekullueshme me familjaret, miqte apo te afermit tuaj. Shtojini jete TV tuaj të vjetër përmes lidhjes së portës AV, per vetem një sekondë Tv juaj do te jete smart.

Android box ne shitje

Android Tv box Tirane | Dyqantaxi Android Box the best on the market

H96 Max X3 4GB 128 GB 8K Amlogic S905X3 Smart TV Box Android 9.0 Dual Wifi 1080P 4K Youtube Set Top BOX PK X96 Me te cilin mund te shihni Tv Shows te ndryshem me kualitetin me te mire. The Best streaming box with the best streaming devices.
Shënim:
Tastiera I8 ka 9 gjuhë të ndryshme, ku anglishtja është e paracaktuar. Android Box for Tv ka gjithashtu gjuhen ruse, portugeze, frënge, spanjolle, arabe, gjermane, tajlandeze dhe italiane.

android tv box bli online dyqan taxi 4gb 32 gbSpecifikimet:

-OS: Android 9.0
-CPU: CPU Amlogic S905X3 quad core ARM Cortex A55 64-bit
-GPU: GPU procesor G31 MP2
-RAM: 4GB DDR3
-ROM: 32 GB
-WIFI: 2.4G / 5G
-BT: BT4.0
-Rrjeti Ethernet: IEEE 802.3 RJ45 / 100 / 1000M
-Mbështetja 2.4G dhe 5G WIFI
-3D: Formate video 3D

 • 4 GB + 32 GB + 2.4G dhe 5GHz Dual Wifi + BT + 1000M
 • Amlogic S905X3 quad-core 64-bit
 • Kujtesa : 4 GB
 • EMMC: 32 GB
 • Ndërfaqja Ethernet 10 / 100M / 1000M
 • Karta 1 * TF
 • 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GB
 • Fuqia 5V / 2-të DC; Treguesi LED, Funksionimi: Blu; Në gatishmëri: e kuqe
 • softuer: Android 9.0
 • tastierën wireless 2.4G

ANDROID TV BOX H96 MINI | SMART TV

 • 4 here me cilesore se HD                 Android-Tv-BOX-H96-MAX-X3-8K-4GB-32GB
 • Perfekte per te pare me cilesi optimale filmat, videot apo lojrat
 • Do te shihni cdo detaj te ekranit me kthjelltesi
 • Bazohet ne sistemin e fundit te Android 9.0
 • Me madhesi te vogel qe e ben praktike
 • Mund ta merrni kudo me vete

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Android Tv Box

Ngjyra

Be the first to review “Android Tv Box H96 Max x3 8K 4GB 32GB | Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Android Tv Box H96 Max x3 8K 4GB 32GB | Blerje online